Liga włoska - 24. kolejka Serie C: Paganese Calcio 1926 - USD Cavese 1919 0-0

1 lutego na Stadio Marcello Torre w Paganiem odbył się mecz 24. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Paganese 1926 i USD Cavese. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Spotkanie obejrzało 1 000 widzów.

24. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-01 20:45 | Stadion: Stadio Marcello Torre | Widzów: 1000 | Arbiter: M. Centi
Paganese Calcio 1926
USD Cavese 1919
0
0

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem pojedynków drużyna Paganese 1926 wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

W 38. minucie Boukary Dramé zastąpił Matteo Perriego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Po godzinie gry w zespole Paganese 1926 doszło do zmiany. Francesco Scarpa wszedł za Fabrizia Bramatiego. Chwilę później trener USD Cavese postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 62. minucie na plac gry wszedł Danilo Bulevardi, a murawę opuścił Andrea Russotto.

W 76. minucie boisko opuścili zawodnicy USD Cavese: Luca Lulli, Miguel Ángel, a na ich miejsce weszli Marco Castagna, Nunzio Di Roberto. A trener Paganese 1926 wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Calila. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 12 razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Thomas Alberti. W 86. minucie boisko opuścili zawodnicy gości: Manuel Marzupio, Christian Nunziante, a na ich miejsce weszli Christian Cesaretti, Riccardo Spaltro.

Lino Marzorati
38′ Boukary Dramé
Emmanuele Matino
Edoardo Sbampato
Vincenzo Polito
Mariano Stendardo
Riccardo Spaltro86′
61′ Fabrizio Massimo Bramati
Andrea Russotto62′
78′ Thomas Alberti
Manuel Marzupio86′
38′ Matteo Perri
Claudio De Rosa
78′ Caetano Prósperi Calil
Francesco Favasuli
61′ Francesco Scarpa
Luca Lulli76′

Christian Nunziante86′

Miguel Ángel Sainz Maza López76′

Valentino Cernaz

Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom USD Cavese pokazał jedną.

Zespół gospodarzy wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna USD Cavese w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.

9 lutego jedenastka Paganese 1926 będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Rende Calcio 1968. Tego samego dnia Calcio Catania będzie rywalem zespołu USD Cavese w meczu, który odbędzie się w Castellammare di Stabii.