Liga włoska - 24. kolejka Serie C: LR Vicenza Virtus - AS Gubbio 1910 0-0

W starciu 24. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 2 lutego, jedenastka Vicenzy Calcio zremisowała z AS Gubbio 0-0. Mecz na Stadio Romeo Menti obejrzało 8 618 widzów.

24. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-02 17:30 | Stadion: Stadio Romeo Menti | Widzów: 8618 | Arbiter: F. Fontani
LR Vicenza Virtus
AS Gubbio 1910
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Drużyna Vicenzy Calcio wygrała aż trzy razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko raz.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę drużyna Vicenzy Calcio wyszła w zmienionym składzie, za Alberta Tronca wszedł Andrea Nalini. Trener Vicenzy Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 58. minucie na plac gry wszedł Loris Zonta, a murawę opuścił Luca Rigoni.

W tej samej minucie Simone Guerra został zmieniony przez Rachida Armę. Po chwili trener AS Gubbio postanowił wzmocnić linię pomocy i w 68. minucie zastąpił zmęczonego Lucę Ricciego. Na boisko wszedł Gabriele Bove, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 72. minucie Jari Vandeputte został zmieniony przez Leonarda Zarpellona, a za Alessandra Marottę wszedł na boisko Andrea Saraniti, co miało wzmocnić zespół Vicenzy Calcio. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Lorenza Filippiniego na Dramane Konatego.

Marco Maini
58′ Luca Rigoni
Nicola Malaccari
46′ Alberto Tronco
Linas Mėgelaitis
72′ Jari Vandeputte
Luca Ricci68′
58′ Simone Guerra
Juan Ignacio Gómez Taleb
80′ Alessandro Marotta
Gabriele Bove68′
72′ Leonardo Zarpellon
Edgaras Dubickas
58′ Loris Zonta

58′ Rachid Arma

46′ Andrea Nalini

80′ Andrea Saraniti

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu pięć żółtych kartek, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół AS Gubbio w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.

Już w najbliższą niedzielę drużyna Vicenzy Calcio zawalczy o kolejne punkty w Pesaro. Jej przeciwnikiem będzie Vis Pesaro. Tego samego dnia AC Rimini zagra z drużyną AS Gubbio na jej terenie.