Reklama

Reklama

Liga włoska - 24. kolejka Serie C: Bisceglie Calcio - US Avellino 1-1 (1-1)

2 lutego na Stadio Gustavo Ventura odbyło się starcie 24. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Bisceglie Calcio i US Avellino. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 1 253 widzów.

2 lutego  na Stadio Gustavo Ventura odbyło się starcie  24. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Bisceglie Calcio  i US Avellino. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 1 253 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Bisceglie Calcio.

W 33. minucie Francesco Bertolo został zastąpiony przez Juliána Illanesa.

Pod koniec pierwszej połowy to piłkarze US Avellino otworzyli wynik. W 40. minucie z rzutu karnego bramkę zdobył Alessandro Di Paolantonio. To już szóste trafienie tego zawodnika w sezonie.

Zespół gospodarzy nie zraził się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W drugiej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Álvaro Montero. Można się było tego spodziewać, w tym sezonie jest naprawdę skuteczny i wielokrotnie trafiał do siatki rywali. Ma już na swoim koncie siedem strzelonych goli.

Reklama

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Drugą połowę drużyna US Avellino rozpoczęła w zmienionym składzie, za Simone De Marco wszedł Daniele Ferretti. W następstwie utraty gola trener US Avellino postanowił zagrać agresywniej. W 55. minucie zmienił pomocnika Claudiu Micovschiego i na pole gry wprowadził napastnika Salvatore Sandomenica. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

W tej samej minucie Diego Albadoro został zmieniony przez Demira Pozzebona, co miało wzmocnić zespół US Avellino. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Giuseppe Ungara na Alessandra Gatta w 60. minucie oraz Urbana Žiberta na Jérémy'ego Pétrisa w tej samej minucie. Giordano Trovade z Bisceglie Calcio na 10 minut przed zakończeniem meczu dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. W 83. minucie w drużynie US Avellino doszło do zmiany. Luis Alfageme wszedł za Waltera Zulla.

W drugiej połowie nie padły bramki.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie dokonał dwóch zmian. Natomiast drużyna US Avellino wymieniła pięciu zawodników.

9 lutego zespół Bisceglie Calcio będzie miał szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jego rywalem będzie Casertana FC. Tego samego dnia Virtus Francavilla będzie przeciwnikiem drużyny US Avellino w meczu, który odbędzie się we Francavilli Fontanej.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL