Liga włoska - 24. kolejka Serie C: Aurora Pro Patria 1919 - Robur Siena Srl 0-0

W starciu 24. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 2 lutego, zespół Aurory 1919 zremisował z Robur Siena 0-0. Mecz na Stadio Carlo Speroni w Busto Arsizio obejrzało 872 widzów.

24. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-02 15:00 | Stadion: Stadio Carlo Speroni | Widzów: 872 | Arbiter: L. Zufferli
Aurora Pro Patria 1919
Robur Siena Srl
0
0

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Aurory 1919 postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 56. minucie na plac gry wszedł Luca Palesi, a murawę opuścił Giovanni Fietta. W 57. minucie Francesco Vassallo zastąpił Simone Icardiego.

Trzeba było trochę poczekać, aby trener Robur Siena postanowił wzmocnić linię pomocy i w 79. minucie zastąpił zmęczonego Mattię Lombarda. Na boisko wszedł Shady Oukhadda, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W tej samej minucie Fabio Gerli został zmieniony przez Andreę Bova, a za Marca Guidonego wszedł na boisko Claudio Sparacello, co miało wzmocnić drużynę Robur Siena. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Niccola Cottarellego na Giorgia Spizzichina.

Fabrizio Buschiazzo Morel
84′ Niccolò Cottarelli
Fabio Gerli79′
56′ Giovanni Fietta
Mattia Lombardo79′
65′ Filippo Ghioldi
Francesco Vassallo57′
65′ Aristidi Kolaj
Gianluca D'Auria57′
65′ Ferdinando Mastroianni
Marco Guidone87′
Giulio Mangano
Lorenzo Ferrari
Matteo Battistini
Gianmaria Marcocci
65′ Leonardo Galli
Mirko Romagnoli
84′ Giorgio Spizzichino
Carlo Romei
Tommaso Brignoli
Andrea Bovo79′
Davide Ferri
Simone Icardi57′
56′ Luca Palesi
Shady Oukhadda79′
Edoardo Defendi
Kingsley Boateng
65′ Giuseppe Le Noci
Alessio Campagnacci
65′ Sean Parker
Alessandro Cesarini57′

Claudio Sparacello87′

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Aurory 1919, a piłkarzom gości pokazał dwie.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu graczy w drugiej połowie.

9 lutego drużyna Aurory 1919 zawalczy o kolejne punkty w Grosseto. Jej rywalem będzie US Pianese ASD. Tego samego dnia SS Monza 1912 zagra z drużyną Robur Siena na jej terenie.