Liga włoska - 24. kolejka Serie C: Alessandria 1912 - US Pianese 0-0

2 lutego na Stadio Giuseppe Moccagatta odbyło się starcie 24. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Alessandria 1912 i US Pianese. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 1 304 widzów.

24. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-02 15:00 | Stadion: Stadio Giuseppe Moccagatta | Widzów: 1304 | Arbiter: F. Luciani
US Alessandria Calcio 1912
US Pianese ASD
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Alessandria 1912.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę zespół Alessandria 1912 wyszedł w zmienionym składzie, za Filippa Gillego wszedł Gabriel Cleur. Kibice Alessandria 1912 nie mogli już doczekać się wprowadzenia Alessandra Gazziego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Davide Di Quinzio.

W 59. minucie za Giacoma Benedettiego wszedł Daniele Pedrelli. Trzeba było trochę poczekać, aby trener US Pianese postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 89. minucie na plac gry wszedł Giuseppe Montaperto, a murawę opuścił Damiano Rinaldini.

Stefano Cason
73′ Francesco Cosenza
Emilio Dierna
Alberto Dossena
Francesco Gagliardi
46′ Filippo Gilli
Giacomo Benedetti59′
Giacomo Sciacca
Giovanni Catanese
65′ Federico Casarini
Hamza El Kaouakibi
55′ Davide Di Quinzio
Matteo Figoli
Cazim Suljic
Paolo Regoli
73′ Andrea Arrighini
Damiano Rinaldini89′
Umberto Eusepi
Carlo Manicone59′
Lorenzo Crisanto
Andrea Fontana
46′ Gabriel Cleur
Lorenzo Sarini
Kleto Gjura
Daniele Pedrelli59′
Lorenzo Gonnelli
Lorenzo Polvani
73′ Giuseppe Prestia
Davide Seminara
65′ Fabio Castellano
Gabriele Vavassori
Riccardo Chiarello
Luca Benedetti
55′ Alessandro Gazzi
Giuseppe Montaperto89′
73′ Riccardo Martignago
Emmanuel Latte Lath59′
Francisco Sartore

Matteo Gerace

Oussama M'Hamsi

Piłkarze Alessandria 1912 obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Zespół Alessandria 1912 w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

9 lutego jedenastka US Pianese zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Aurora Pro Patria 1919. Tego samego dnia AS Giana Erminio będzie rywalem drużyny Alessandria 1912 w meczu, który odbędzie się w Gorgonzoli.