Liga włoska - 23. kolejka Serie C: Vis Pesaro - Ravenna FC 0-0

W starciu 23. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 26 stycznia, zespół Visa zremisował z Revenna FC 0-0. Mecz na Stadio Tonino Benelli w Pesaro obejrzało 1 304 widzów.

23. kolejka Włochy - Serie C
2020-01-26 15:00 | Stadion: Stadio Tonino Benelli | Widzów: 1304 | Arbiter: D. Di Marco
Vis Pesaro
Ravenna FC
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Revenna FC wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie za Flavia Lazzariego wszedł Davide Voltan. A kibice Revenna FC nie mogli już doczekać się wprowadzenia Michaela D'Erama. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Lorenzo Gavioli.

Trzeba było trochę poczekać, aby trener Visa postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 82. minucie na plac gry wszedł Tomáš Malec, a murawę opuścił Francesco Marcheggiani.

William Jidayi
55′ Flavio Lazzari
Carlo Martorelli72′
Alex Misin
Shaka Mawuli79′
Andrea Tessiore
Salvatore Papa
82′ Antonio Di Nardo
Giuseppe Giovinco55′
82′ Francesco Marcheggiani
Filippo Lora
82′ João Cláudio Gomes Ricciulli
Giacomo Nigretti72′
82′ Tomáš Malec
Alfonso Selleri72′
55′ Davide Voltan
Michael D'Eramo55′

Benjamin Mokulu Tembe55′

Simone Raffini79′

Zawodnicy Visa dostali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy cztery.

Zespół Visa w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

Już w najbliższą sobotę drużyna Revenna FC zawalczy o kolejne punkty w Imoli. Jej przeciwnikiem będzie Imolese Calcio 1919. Natomiast 2 lutego Calcio Padova Spa będzie gościć drużynę Visa.