Liga włoska - 23. kolejka Serie C: SS Monopoli - Ternana Calcio 0-0

W starciu 23. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 26 stycznia, drużyna SS Monopoli zremisowała z Ternana Calcio 0-0. Mecz na Stadio Vito Simone Veneziani obejrzało 1 846 widzów.

23. kolejka Włochy - Serie C
2020-01-26 15:00 | Stadion: Stadio Vito Simone Veneziani | Widzów: 1846 | Arbiter: A. Colombo
Monopoli Calcio 1966
Unicusano Ternana Calcio
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki SS Monopoli.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie Carlo Mammarella został zastąpiony przez Michele Russa. Trener Ternana Calcio wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Daniele Vantaggiata. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie aż pięć strzelonych goli. Murawę musiał opuścić Anthony Partipilo.

Chwilę później trener SS Monopoli postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Francesco Salvemini, a murawę opuścił Jéffe. Między 70. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze SS Monopoli: Massimo Tazzer, Francesco Giorno, Andrea Maestrelli, na ich miejsce weszli: Cristian Hadziosmanovic, Mario Mercadante, Alessio Tuttisanti. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Filippa Damiana, Jonathana Ferrante'a, Simone Siniego zajęli: Marino Defendi, Guido Marilungo, Giuseppe Torromino.

Antony Iannarilli
84′ Andrea Maestrelli
Alessandro Celli
Simone Pecorini
Carlo Mammarella58′
78′ Massimo Tazzer
Simone Sini82′
Giuseppe Carriero
Emanuele Suagher
Daniele Donnarumma
Filippo Damian70′
84′ Francesco Giorno
Fabrizio Paghera
Marco Piccinni
Antonio Palumbo
Arensi Rota
Luca Parodi
63′ Jefferson Andrade Siqueira
Andrea Tozzo
78′ Cristian Hadziosmanovic
Dario Bergamelli
84′ Mario Mercadante
Modibo Diakite
Cristian Nina
Gian Marco Nesta
84′ Alessio Tuttisanti
Mattia Proietti
63′ Francesco Paolo Salvemini
Guido Marilungo82′

Giuseppe Torromino82′

Daniele Vantaggiato58′

Zawodnicy SS Monopoli dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna SS Monopoli w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.

2 lutego zespół Ternana Calcio zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie ASD Sicula Leonzio. Tego samego dnia Calcio Catania będzie gościć zespół SS Monopoli.