Reklama

Reklama

Liga włoska - 22. kolejka Serie C: Casertana FC - Virtus Francavilla 1-1 (1-0)

19 stycznia na Stadio Comunale Alberto Pinto odbył się pojedynek 22. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Casertana FC i Virtusu Francavilla. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 1 649 widzów.

19 stycznia  na Stadio Comunale Alberto Pinto odbył się pojedynek  22. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Casertana FC  i Virtusu Francavilla. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 1 649 widzów.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem spotkań zespół Virtusu Francavilla wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Już na początku meczu to zawodnicy Casertana FC otworzyli wynik. W szóstej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Luigi Castaldo. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego siódme trafienie w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Casertana FC.

W 57. minucie za Andreę Bova wszedł Federico Zenuni. Na murawie, jak to często zdarzało się Casertana FC w tym sezonie, pojawił się Daniele Paparusso, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 61. minucie Maka Varešanovicia.

Reklama

W 69. minucie w zespole Casertana FC doszło do zmiany. Antonio Floro wszedł za Ernesta Staritę. Alessandro Albertini z Virtusu Francavilla na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Kibice Virtusu Francavilla nie mogli już doczekać się wprowadzenia Federica Mastropietra. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Andrea Risolo. To była dobra decyzja, ponieważ jego zespołowi udało się strzelić wyrównującego gola.

W 87. minucie w drużynie Virtusu Francavilla doszło do zmiany. Marco Marozzi wszedł za Leonarda Di Cosmo. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił z karnego Leonardo Perez. To już ósme trafienie tego zawodnika w sezonie.

Minutę później w zespole Casertana FC doszło do zmiany. Gioele Origlia wszedł za Vincenza Ciriella. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Sędzia pokazał trzy żółte kartki i jedną czerwoną piłkarzom Virtusu Francavilla, natomiast zawodnikom gospodarzy przyznał trzy żółte.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą środę zespół Casertana FC będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego rywalem będzie SSD Potenza Calcio. Tego samego dnia Urbs Sportiva Reggina 1914 będzie przeciwnikiem drużyny Virtusu Francavilla w meczu, który odbędzie się w Reggio Kalabrii.

Reklama

Reklama

Reklama