Liga włoska - 22. kolejka Serie C: AS Gubbio - ASD Arzignano Valchiampo 0-1 (0-0)

19 stycznia na Stadio Pietro Barbetti odbył się pojedynek 22. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami AS Gubbio i ASD Arzignano Valchiampo. Starcie zakończyło się zwycięstwem ASD Arzignano Valchiampo 1-0. Mecz obejrzało 731 widzów.

19 stycznia  na Stadio Pietro Barbetti odbył się pojedynek  22. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami AS Gubbio  i ASD Arzignano Valchiampo. Starcie zakończyło się zwycięstwem ASD Arzignano Valchiampo 1-0. Mecz obejrzało 731 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener AS Gubbio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Camillo Tavernelli, a murawę opuścił Rafael Muñoz.

W tej samej minucie jedynego gola meczu strzelił Kayro Flores dla jedenastki ASD Arzignano Valchiampo. W 56. minucie Vincenzo Ferrara został zmieniony przez Davide Balestrera.

W 75. minucie w zespole AS Gubbio doszło do zmiany. Marco Meli wszedł za Eralda Laktiego. A trener ASD Arzignano Valchiampo wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Davide Cais. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Gianmarco Piccioni. Od 77 minuty boisko opuścili zawodnicy AS Gubbio: Nicola Malaccari, Enrico Zanoni, na ich miejsce weszli: Alessio Benedetti, Marco Maini. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kayra Floresa, Daniele Rocca zajęli: Daniele Rocco, Cristiano Bigolin.

Piłkarze AS Gubbio otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższy czwartek jedenastka AS Gubbio rozegra kolejny mecz u siebie. Jej rywalem będzie US Triestina Calcio. Tego samego dnia Piacenza Calcio będzie gościć zespół ASD Arzignano Valchiampo.