Liga włoska - 21. kolejka Serie C: Vis Pesaro - Cesena FC 1-0 (1-0)

W spotkaniu 21. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 12 stycznia, zespół Visa wygrał z AC Cesena 1-0 (1-0). Mecz na Stadio Tonino Benelli w Pesaro obejrzało 2 324 widzów.

21. kolejka Włochy - Serie C
2020-01-12 17:30 | Stadion: Stadio Tonino Benelli | Widzów: 2324 | Arbiter: F. Luciani
Vis Pesaro
Cesena FC
1
0
F. Lazzari 21'

Jedyną bramkę z karnego zdobył Flavio Lazzari dla drużyny Visa. Bramka padła w tej samej minucie. W 44. minucie Stefano Botta został zmieniony przez Alessandra Gabbaniego.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Visa.

W 56. minucie Flavio Lazzari został zmieniony przez Aleksa Misina, a za Orazia Pannitteriego wszedł na boisko Gianmarco De Feo, co miało wzmocnić drużynę Visa. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Giuseppe De Feudisa na Giacoma Rosaię w 72. minucie. Kibice AC Cesena nie mogli już doczekać się wprowadzenia Alessia Zerbina. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Simone Russini.

Na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku w jedenastce AC Cesena doszło do zmiany. Giacomo Zecca wszedł za Rosaria Maddaloniego. W drugiej połowie nie padły gole.

Giuseppe Zampano
44′ Stefano Botta
Giuseppe De Feudis72′
 21′ (k.) 56′ Flavio Lazzari
Domenico Franco
Andrea Tessiore
Giuseppe Borello
Francesco Marcheggiani
Karlo Butić
56′ Orazio Pannitteri
Federico Giraudo
44′ Alessandro Gabbani
Nicola Capellini
56′ Alex Misin
Matteo Cortesi
56′ Gianmarco De Feo