Liga włoska - 21. kolejka Serie C: US Avellino 1912 - US Vibonese Calcio 1-1 (1-1)

W spotkaniu 21. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 12 stycznia, jedenastka US Avellino zremisowała z US Vibonese 1-1 (1-1). Mecz na Stadio Partenio-Adriano Lombardi obejrzało 4 021 widzów.

21. kolejka Włochy - Serie C
2020-01-12 15:00 | Stadion: Stadio Partenio-Adriano Lombardi | Widzów: 4021 | Arbiter: S. Kumara
US Avellino 1912
US Vibonese Calcio
1
1
F. Parisi 45'
D. Petermann 19'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół US Avellino wygrał dwa razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

W 15. minucie Marco Slvestri został zastąpiony przez Matteo Rossettiego.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy US Vibonese w 19. minucie spotkania, gdy Davide Petermann zdobył pierwszą bramkę.

Zawodnicy US Avellino odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W drugiej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Fabiano Parisi.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

W 67. minucie w zespole US Avellino doszło do zmiany. Duilio Evangelista wszedł za Fallou Njie. Na murawie, jak to często zdarzało się US Vibonese w tym sezonie, pojawił się Mariano Del Col, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 70. minucie Maria Pugliesego.

Trzeba było trochę poczekać, aby trener US Avellino postanowił skorzystać ze swojego jokera. W pierwszej minucie doliczonego czasu starcia na plac gry wszedł Nermin Karic, a murawę opuścił Simone De Marco.

Amir Mahrous
67′ Fallou Njie
Alex Redolfi
 45′ Fabiano Parisi
Fabio Tito
Walter Zullo
Davide Petermann  19′
90′ Simone De Marco
Mario Pugliese70′
Alessandro Di Paolantonio
Giorgio Tumbarello80′
Claudiu Micovschi
Gabriele Bernardotto
15′ Marco Slvestri
Bruno Riga
67′ Duilio Evangelista
Yuri Doko
90′ Nermin Karic
Alessandro Prezzabile80′
15′ Matteo Rossetti
Michele Raso

Edoardo Rezzi70′

Francesco Napolitano86′

Samuel Spinelli

Piłkarze US Avellino obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Jedenastka gospodarzy wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna US Vibonese w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.

19 stycznia jedenastka US Vibonese zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie USD Cavese 1919. Tego samego dnia Teramo Calcio będzie gościć zespół US Avellino.