Liga włoska - 21. kolejka Serie C: Fermana - LR Vicenza Virtus 0-0

W pojedynku 21. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 12 stycznia, zespół Fermana zremisował z Vicenzą Calcio 0-0. Mecz na Stadio Bruno Recchioni w Fermo obejrzało 1 650 widzów.

21. kolejka Włochy - Serie C
2020-01-12 17:30 | Stadion: Stadio Bruno Recchioni | Widzów: 1650 | Arbiter: M. Cascone
Fermana
LR Vicenza Virtus
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem starć zespół Fermana wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż trzy razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 57. minucie Antonio Cinelli został zmieniony przez Lorisa Zontę. Niedługo później trener Fermana postanowił wzmocnić linię napadu i w 68. minucie zastąpił zmęczonego Tommy'ego Maistrella. Na boisko wszedł Luca Cognigni, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Vicenzy Calcio doszło do zmiany. Federico Scoppa wszedł za Simone Pontissa. W tej samej minucie trener Vicenzy Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Andrea Saraniti, a murawę opuścił Rachid Arma. W 76. minucie Davide Bianchi został zmieniony przez Nicolę Bizzotta, a za Jariego Vandeputtego wszedł na boisko Leonardo Zarpellon, co miało wzmocnić zespół Vicenzy Calcio. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Andreę Petrucciego na Antonia Bacia.

Simone Pontisso71′
80′ Andrea Petrucci
Jari Vandeputte76′
Gianluca Urbinati
Rachid Arma71′
Massimo D'Angelo
Stefano Giacomelli
68′ Tommy Maistrello
Andrea Bonetto
80′ Antonio Bacio Terracino
Alberto Tronco
68′ Luca Cognigni
Leonardo Zarpellon76′
Hernan Rodolfo Molinari
Loris Zonta57′
Alex Rolfini
Simone Guerra

Andrea Saraniti71′

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Fermana, a zawodnikom gości przyznał cztery.

Jedenastka Fermana w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

Już w najbliższą sobotę jedenastka Fermana zawalczy o kolejne punkty w Salò. Jej przeciwnikiem będzie AC Feralpi Salo. Natomiast 19 stycznia Carpi FC 1909 zagra z jedenastką Vicenzy Calcio na jej terenie.