Liga włoska - 20. kolejka Serie C: US Pianese ASD - FC Pro Vercelli Calcio 0-0

W starciu 20. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 22 stycznia, drużyna US Pianese zremisowała z FC Vercelli 0-0. Mecz na Stadio Olimpico Carlo Zecchini w Grosseto obejrzało 58 widzów.

20. kolejka Włochy - Serie C
2020-01-22 15:00 | Stadion: Stadio Olimpico Carlo Zecchini | Widzów: 58 | Arbiter: A. Arena
US Pianese ASD
FC Pro Vercelli Calcio
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu FC Vercelli.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie Gabriele Carannante został zastąpiony przez Paola Regolego. Niedługo później trener FC Vercelli postanowił bronić wyniku. W 71. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Erosa Schiavona wszedł Lorenzo Grossi, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi gości utrzymać remis.

Chwilę później trener US Pianese postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 75. minucie na plac gry wszedł Damiano Rinaldini, a murawę opuścił Giovanni Catanese.

Roberto Iezzi
55′ Gabriele Carannante
Alberto Masi
75′ Giovanni Catanese
Gianmario Comi81′
88′ Paul Akpan Udoh
Bilal Erradi
88′ Giuseppe Montaperto
Michele Foglia
55′ Paolo Regoli
Leonardo Maria Merio
75′ Damiano Rinaldini
Andrea Volpatto
Luca Scarlino
Raoul Mal81′

Tomi Petrović81′

Alessandro Romairone81′

Piłkarze US Pianese dostali w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka US Pianese w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała czterech zmian.

Już w najbliższą niedzielę zespół FC Vercelli będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie SS Monza 1912. Tego samego dnia UC AlbinoLeffe zagra z drużyną US Pianese na jej terenie.