Liga włoska - 2. kolejka Serie C: Sambenedettese - US Triestina 0-0

1 września na Stadio Riviera delle Palme w Sanie Benedetto del Tronto odbył się mecz 2. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Sambenedettese i US Triestina. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Spotkanie obejrzało 4 370 widzów.

2. kolejka Włochy - Serie C
2019-09-01 17:30 | Stadion: Stadio Riviera delle Palme | Widzów: 4370 | Arbiter: M. Gariglio
SS Sambenedettese Calcio
US Triestina Calcio
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół US Triestina wygrał jeden raz, zremisował trzy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę zespół US Triestina rozpoczął w zmienionym składzie, za Rocca Costantinę, Andreę Procaccia weszli Marco Beccaro, Leonardo Gatto. W 60. minucie Paulo został zmieniony przez Demetria Steffègo.

W tej samej minucie Alessio Di Massimo został zmieniony przez Marca Fredianiego, co miało wzmocnić drużynę Sambenedettese . W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Davisa Mensaha na Andreę Ferrettiego. Trener Sambenedettese postanowił zagrać agresywniej. W 75. minucie zmienił pomocnika Francesca Orlanda i na pole gry wprowadził napastnika Emilia Volpicellego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Na 11 minut przed zakończeniem pojedynku w jedenastce US Triestina doszło do zmiany. Andrea Scrugli wszedł za Paola Frascatorego.

Paulo Henrique Rolim de Genova60′
75′ Francesco Orlando
Rocco Costantino46′
Ludovico Rocchi
Pablo Mariano Granoche Louro
Iacopo Cernigoi
Davis Mensah65′
60′ Alessio Di Massimo
Guido Gomez
60′ Marco Frediani
Mattia Vicaroni
75′ Emilio Volpicelli

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po trzy żółte kartki.

Drużyna Sambenedettese w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast zespół gości w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.

8 września jedenastka US Triestina zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Piacenza Calcio. Tego samego dnia Vis Pesaro będzie rywalem drużyny Sambenedettese w meczu, który odbędzie się w Pesaro.