Liga włoska - 2. kolejka Serie C: Imolese Calcio - ASD Arzignano Valchiampo 0-0

1 września na Stadio Romeo Galli w Imoli odbył się pojedynek 2. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Imolese Calcio i ASD Arzignano Valchiampo. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Starcie obejrzało 352 widzów.

2. kolejka Włochy - Serie C
2019-09-01 17:30 | Stadion: Stadio Romeo Galli | Widzów: 352 | Arbiter: E. Maggio
Imolese Calcio 1919
ASD Arzignano Valchiampo
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Imolese Calcio wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 57. minucie Luca Maniero został zmieniony przez Lucę Belcastra. W 59. minucie Emmanuel Latte został zmieniony przez Stefana Padovana, co miało wzmocnić drużynę Imolese Calcio. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Emiliana Pattarella na Riccarda Casiniego oraz Davide Cais na Kayra Floresa.

Niedługo później trener Imolese Calcio postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 77. minucie zastąpił zmęczonego Tommasa Tentoniego. Na boisko wszedł Alessandro Provenzano, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 79. minucie boisko opuścili zawodnicy ASD Arzignano Valchiampo : Paolo Valagussa, Marco Hoxha, a na ich miejsce weszli Gabriele Perretta, Luis Maldonado.

Davide Balestrero
57′ Luca Maniero
Luis Maldonado79′
Andrea Marcucci
Gabriele Perretta79′
77′ Tommaso Tentoni
Davide Cais67′
59′ Emmanuel Latte Lath
Marco Hoxha79′
57′ Luca Belcastro
Paolo Valagussa79′
77′ Alessandro Provenzano
Gian Marco Cavaliere
Daniele Suliani
Kayro Flores Heatley67′
59′ Stefano Padovan

Abdoulaye Sall

Sędzia wręczył dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom ASD Arzignano Valchiampo przyznał jedną.

Zespół Imolese Calcio w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.

Już w najbliższą niedzielę zespół ASD Arzignano Valchiampo będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie AS Gubbio 1910. Tego samego dnia Reggio Audace FC będzie rywalem jedenastki Imolese Calcio w meczu, który odbędzie się w Reggio Nell'emilii.