Liga włoska - 19. kolejka Serie C: USD Cavese - Ternana Calcio 1-1 (1-1)

14 grudnia na Stadio Comunale Romeo Menti w Castellammare di Stabii odbyło się spotkanie 19. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami USD Cavese i Ternana Calcio. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 1 500 widzów.

19. kolejka Włochy - Serie C
2019-12-14 21:00 | Stadion: Stadio Comunale Romeo Menti | Widzów: 1500 | Arbiter: M. Vigile
USD Cavese 1919
Unicusano Ternana Calcio
1
1
Miguel Ángel 45'
L. Marzorati 30' (samob.)

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Zespół USD Cavese wygrał aż trzy razy, zremisował sześć, a przegrał tylko raz.

W 30. minucie do własnej bramki trafił zawodnik USD Cavese Lino Marzorati. Trener USD Cavese wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Andreę Russotta. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie cztery zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Antonio Matera. To była dobra decyzja, ponieważ jego drużynie udało się strzelić wyrównującego gola.

Piłkarze USD Cavese odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 45. minucie wyrównującego gola dla zawodników USD Cavese strzelił Miguel Ángel.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Trener Ternana Calcio postanowił wzmocnić linię pomocy i w 63. minucie zastąpił zmęczonego Aniella Salzana. Na boisko wszedł Marino Defendi, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W tej samej minucie za Guida Marilunga wszedł Daniele Vantaggiato.

Richard Gabriel Marcone
30′ (samob.) Lino Marzorati
Alessandro Celli
Emmanuele Matino
Carlo Mammarella
65′ Simone Addessi
Emanuele Suagher
Danilo Bulevardi
Filippo Damian85′
65′ Marco Castagna
Antonio Palumbo
Francesco Favasuli
Luca Parodi
39′ Antonio Matera
Aniello Salzano63′
Christian Nunziante
Jonathan Alexis Ferrante
 45′ 74′ Miguel Ángel Sainz Maza López
Guido Marilungo63′
74′ Domenico Germinale
Modibo Diakite
65′ Riccardo Spaltro
Gian Marco Nesta
Claudio De Rosa
Michele Russo
74′ Nunzio Di Roberto
Simone Sini
Gianmaria Guadagno
Marino Defendi63′
65′ Luca Lulli
Federico Furlan85′
39′ Andrea Russotto
Fabrizio Paghera
74′ Badr Eddin El Ouazni
Giuseppe Torromino

Daniele Vantaggiato63′

Piłkarze USD Cavese dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Zespół USD Cavese dokonał pięciu zmian. Natomiast jedenastka Ternana Calcio w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę drużyna USD Cavese zawalczy o kolejne punkty w Potenzy. Jej rywalem będzie AZ Picerno ASD. Natomiast 22 grudnia FC Rieti zagra z drużyną Ternana Calcio na jej terenie.