Liga włoska - 19. kolejka Serie C: Casertana FC - SSC Bari 0-3 (0-0)

W starciu 19. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 15 grudnia, zespół Casertana FC przegrał z FC Bari 0-3 (0-0). Mecz na Stadio Comunale Alberto Pinto obejrzało 2 967 widzów.

19. kolejka Włochy - Serie C
2019-12-15 17:45 | Stadion: Stadio Comunale Alberto Pinto | Widzów: 2967 | Arbiter: F. Meraviglia
P. Rainone 83' (samob.)

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Bari w 59. minucie spotkania, gdy Zaccaria Hamlili zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna Casertana FC ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół gości, strzelając kolejnego gola. W 66. minucie wynik na 0-2 podwyższył Simone Simeri. To już szóste trafienie tego zawodnika w sezonie.

W 68. minucie Carlo Clemente zastąpił Salvatore Santora. W tej samej minucie trener Casertana FC postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Lorenzo Cavallini, a murawę opuścił Gioele Origlia. A trener FC Bari wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Michaela Folorunshę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Giovanni Terrani.

Na 11 minut przed zakończeniem spotkania w drużynie Casertana FC doszło do zmiany. Emanuele Adamo wszedł za Maka Varešanovicia.

W 83. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Casertana FC Pasquale Rainone. W 84. minucie w zespole Casertana FC doszło do zmiany. Daniele Paparusso wszedł za Leonarda Longę.

Na pięć minut przed zakończeniem meczu za czerwoną kartkę zszedł z boiska Emanuele Adamo osłabiając tym samym drużynę gospodarzy. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-3.

Filippo Berra
83′ (samob.) Pasquale Rainone
Filippo Costa
Jacopo Silva
Marco Perrotta
68′ Carlo Clemente
Alessio Sabbione
Angelo D'Angelo
Raffaele Bianco90′
84′ Leonardo Longo
Zaccaria Hamlili  59′
68′ Gioele Origlia
Andrea Schiavone89′
79′ Mak Varešanović
Giuseppe Esposito
84′ Daniele Paparusso
Theophilus Awua90′
Petar Zivkov
Francesco Corsinelli89′
79′ 85′ Emanuele Adamo
Michael Ijemuan Folorunsho71′
68′ Salvatore Santoro
Tomasz Kupisz
68′ Lorenzo Cavallini
Eugenio D'Ursi89′
Mattia Matese
Franco Ferrari

Roberto Floriano

Samuele Neglia90′

Piłkarze Casertana FC obejrzeli w meczu jedną czerwoną kartkę, natomiast ich przeciwnicy cztery żółte.

Zespół Casertana FC w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.

Już w najbliższą niedzielę zespół FC Bari zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie ASD Sicula Leonzio. Tego samego dnia SSD Potenza Calcio zagra z drużyną Casertana FC na jej terenie.