Liga włoska - 19. kolejka Serie C: Carpi FC 1909 - SS Sambenedettese Calcio 1-0 (0-0)

15 grudnia na Stadio Sandro Cabassi odbyło się starcie 19. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Carpi FC i Sambenedettese. Mecz zakończył się zwycięstwem Carpi FC 1-0. Na stadionie zasiadło 1 320 widzów.

19. kolejka Włochy - Serie C
2019-12-15 17:45 | Stadion: Stadio Sandro Cabassi | Widzów: 1320 | Arbiter: G. Miele
Carpi FC 1909
SS Sambenedettese Calcio
1
0
S. Maurizi 71'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

W 29. minucie za Luigiego Carilla wszedł Davide Di Pasquale. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie w drużynie Carpi FC doszło do zmiany. Eros Pellegrini wszedł za Stefana Rossoniego. Kibice Carpi FC nie mogli już doczekać się wprowadzenia Lorenza Simonettiego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy. Murawę musiał opuścić Lamine Fofana. To była dobra decyzja, ponieważ jego drużynie udało się strzelić zwycięską bramkę.

W 69. minucie w zespole Sambenedettese doszło do zmiany. Alessio Di Massimo wszedł za Emilia Volpicellego.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Carpi FC w 71. minucie spotkania, gdy Samuele Maurizi strzelił pierwszego gola. W doliczonej czwartej minucie pojedynku za czerwoną kartkę zszedł z boiska Alessio Di Massimo osłabiając tym samym drużynę Sambenedettese.

Giacomo Biondi
55′ Stefano Rossoni
Luigi Carillo29′
Minel Sabotic
Andrea Gemignani
Daniele Sarzi Puttini
Francesco Rapisarda
55′ Lamine Fofana
Federico Angiulli
90′ Saber Hraiech
Luca Gelonese
90′ Enej Jelenič
Francesco Orlando
 71′ Samuele Maurizi
Iacopo Cernigoi
Dario Šarić
Marco Frediani84′
90′ Tommaso Biasci
Emilio Volpicelli69′
Andrea Rossini
Leonardo Fusco
90′ Matteo Boccaccini
Matteo Raccichini
Gianluca Clemente
Davide Di Pasquale29′
90′ Matteo Lomolino
Mirko Miceli
55′ Eros Pellegrini
Lorenzo Trillò
Fabio Varoli
Andrea Zaffagnini
Ignazio Carta
Gabriele Bove
55′ Lorenzo Simonetti
Simone Brunetti
90′ Cristian Carletti