Reklama

Reklama

Liga włoska - 19. kolejka Serie C: AC Feralpi Salo - Vis Pesaro 1-1 (1-0)

W starciu 19. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 15 grudnia, zespół AC Feralpi zremisował z Visem 1-1 (1-0). Mecz na Stadio Lino Turina w Salò obejrzało 905 widzów.

W  starciu 19. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 15 grudnia, zespół AC Feralpi zremisował  z Visem  1-1 (1-0). Mecz na Stadio Lino Turina w Salò obejrzało 905 widzów.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy AC Feralpi w 41. minucie spotkania, gdy Andrea Caracciolo zdobył pierwszą bramkę. To już szóste trafienie tego zawodnika w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu AC Feralpi.

Drużyna gości wyrównała wynik meczu. W 49. minucie wynik ustalił Lorenzo Paoli.

W 54. minucie czerwoną kartkę obejrzał Victor De Lucia, tym samym zespół gospodarzy musiał prawie całą drugą połowę grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik. W konsekwencji czerwonej kartki dla bramkarza, która spadła na AC Feralpi jak grom z jasnego nieba, trener w 56. minucie ściągnął z boiska napastnika Tommasa Ceccarellego, by za niego między słupkami mógł stanąć rezerwowy bramkarz drużyny Luca Liverani. W 63. minucie za Fabia Scarsellę wszedł Sergio Contessa.

Reklama

W tej samej minucie w zespole AC Feralpi doszło do zmiany. Alessandro Eleuteri wszedł za Lucę Guidettiego. Trener Visa postanowił zagrać agresywniej. W 71. minucie zmienił pomocnika Stefana Bottę i na pole gry wprowadził napastnika Antonia Di Nardo. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom Visa przyznał jedną żółtą.

Jedni i drudzy wymienili po czterech graczy w drugiej połowie.

Już w najbliższą niedzielę zespół Visa zawalczy o kolejne punkty w Bolzano. Jego przeciwnikiem będzie FC Südtirol. Tego samego dnia Reggio Audace FC zagra z drużyną AC Feralpi na jej terenie.

Reklama

Reklama

Reklama