Liga włoska - 18. kolejka Serie C: Vis Pesaro - Carpi FC 1909 0-1 (0-1)

W starciu 18. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 8 grudnia, jedenastka Visa przegrała z Carpi FC 0-1 (0-1). Mecz na Stadio Tonino Benelli w Pesaro obejrzało 1 339 widzów.

18. kolejka Włochy - Serie C
2019-12-08 17:30 | Stadion: Stadio Tonino Benelli | Widzów: 1339 | Arbiter: M. Cascone
Vis Pesaro
Carpi FC 1909
0
1
S. Maurizi 41'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Tuż przed końcem pierwszej połowy jedynego gola meczu strzelił Samuele Maurizi dla zespołu Carpi FC. Bramka padła w tej samej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Carpi FC.

Trener Visa postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 60. minucie na plac gry wszedł Tomáš Malec, a murawę opuścił Orazio Pannitteri. A trener Carpi FC wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Lamine'a Fofanę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 13 razy. Murawę musiał opuścić Lorenzo Simonetti.

W 80. minucie Francesco Grandolfo został zmieniony przez Antonia Di Nardo. W drugiej połowie nie padły bramki.

Minel Sabotic
86′ Alessandro Gabbani
Daniele Sarzi Puttini
Alex Misin
Enej Jelenič84′
Andrea Tessiore
Samuele Maurizi  41′ 84′
80′ Francesco Grandolfo
Lorenzo Simonetti74′
60′ Orazio Pannitteri
Lamine Fofana74′
80′ Antonio Di Nardo
Cristian Carletti88′
João Cláudio Gomes Ricciulli
Davide Mastaj
60′ Tomáš Malec
Vincenzo Tommasone
86′ Alessandro Tascini
Dennis van der Heijden

Zawodnicy Visa dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Drużyna Visa w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

Już w najbliższą niedzielę zespół Visa rozegra kolejny mecz w Salò. Jego rywalem będzie AC Feralpi Salo. Tego samego dnia SS Sambenedettese Calcio zagra z zespołem Carpi FC na jego terenie.