Liga włoska - 18. kolejka Serie C: US Vibonese Calcio - Teramo Calcio 0-0

8 grudnia na Stadio Luigi Razza w Vibo Valentii odbył się mecz 18. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami US Vibonese i Teramo Calcio. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 950 widzów.

18. kolejka Włochy - Serie C
2019-12-08 15:00 | Stadion: Stadio Luigi Razza | Widzów: 950 | Arbiter: E. Frascaro
US Vibonese Calcio
Teramo Calcio
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę jedenastka US Vibonese rozpoczęła w zmienionym składzie, za Errica Altobella wszedł Pietro Ciotti. Trener US Vibonese postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Michele Emmausso, a murawę opuścił Diego Allegretti.

W 60. minucie Simone Santoro został zastąpiony przez Domenica Munga. Niedługo później trener Teramo Calcio postanowił bronić wyniku. W 72. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Riccarda Martignaga wszedł Filippo Florio, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi Teramo Calcio utrzymać remis.

Matteo Tomei
46′ Errico Altobello
Andrea Arrigoni Marocco
84′ Davide Petermann
Francesco Bombagi
72′ Mario Prezioso
Pedro Miguel Costa Ferreira
Giorgio Tumbarello
Carlo Ilari
46′ Diego Allegretti
Simone Santoro60′
72′ Sergio Nicolás Bubas
Riccardo Martignago72′
Stefano Greco
Michał Lewandowski
46′ Pietro Ciotti
Riccardo Cappa
84′ Alessandro Prezzabile
Simone Minelli
72′ Mario Pugliese
Domenico Mungo60′
Michele Raso
Federico Viero
Edoardo Rezzi
Daniel Birligea
46′ Michele Emmausso

Francesco Napolitano

72′ Leonardo Taurino

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom US Vibonese, natomiast zawodnikom gości przyznał cztery.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna Teramo Calcio w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Już w najbliższą środę zespół US Vibonese zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego rywalem będzie Catanzaro Calcio 2011. Natomiast 15 grudnia Calcio Catania zagra z jedenastką Teramo Calcio na jej terenie.