Liga włoska - 17. kolejka Serie C: Viterbese Castrense - US Avellino 0-1 (0-1)

W starciu 17. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 1 grudnia, drużyna Viterbese Castrense przegrała z US Avellino 0-1 (0-1). Mecz na Stadio Enrico Rocchi w Viterbo obejrzało 1 200 widzów.

17. kolejka Włochy - Serie C
2019-12-01 17:30 | Stadion: Stadio Enrico Rocchi | Widzów: 1200 | Arbiter: A. Colombo
ADC Viterbese Castrense
US Avellino 1912
0
1
C. Micovschi 3'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników US Avellino w trzeciej minucie spotkania, gdy Claudiu Micovschi strzelił pierwszego gola. W 30. minucie Walter Zullo został zastąpiony przez Matteo Rossettiego.

W tej samej minucie trener US Avellino postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Nermin Karic, a murawę opuścił Luis Alfageme. W 34. minucie w jedenastce US Avellino doszło do zmiany. Fallou Njie wszedł za Giuliana Laezzę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny US Avellino.

A trener Viterbese Castrense wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Olivera Ursę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Toni Markić. Między 46. a 75. minutą, boisko opuścili zawodnicy Viterbese Castrense: Stefano Antezza, Andrea De Falco, Daniel Bezziccheri, Mario Pacilli, na ich miejsce weszli: Sebastiano Svidercoschi, Davide Sibilia, Nicholas Bensaja, Salvatore Molinaro. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Nermin Karic, Gabriela Charpentiera zajęli: Marco Slvestri, Diego Albadoro.

Santiago Eduardo Morero
46′ Toni Markić
Fabiano Parisi
46′ Stefano Antezza
Walter Zullo30′
56′ Andrea De Falco
Simone De Marco
Andrea Errico
Alessandro Di Paolantonio
75′ Mario Pacilli
Claudiu Micovschi  3′
56′ Daniel Bezziccheri
Matteo Rossetti30′
56′ Nicholas Bensaja
Marco Slvestri64′
Andrea Corinti
Diego Albadoro64′
Antonini Czulina

56′ Davide Sibilia

46′ Oliver Urso

75′ Salvatore Molinaro

46′ Sebastiano Svidercoschi

Sędzia pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Viterbese Castrense, natomiast zawodnikom gości przyznał sześć.

Obie drużyny wymieniły po pięciu zawodników.

Już w najbliższą niedzielę zespół US Avellino zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego rywalem będzie ASD Sicula Leonzio. Tego samego dnia Urbs Sportiva Reggina 1914 będzie przeciwnikiem jedenastki Viterbese Castrense w meczu, który odbędzie się w Reggio Kalabrii.