Liga włoska - 17. kolejka Serie C: Carpi FC 1909 - US Triestina Calcio 1-0 (0-0)

1 grudnia na Stadio Sandro Cabassi odbyło się spotkanie 17. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Carpi FC i US Triestina. Starcie zakończyło się zwycięstwem Carpi FC 1-0. Na stadionie zasiadło 1 168 widzów.

17. kolejka Włochy - Serie C
2019-12-01 15:00 | Stadion: Stadio Sandro Cabassi | Widzów: 1168 | Arbiter: M. Gualtieri
Carpi FC 1909
US Triestina Calcio
1
0
E. Jelenič 51'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Carpi FC w 51. minucie spotkania, gdy Enej Jelenič zdobył z rzutu karnego pierwszą bramkę. W 55. minucie Daniele Giorico został zastąpiony przez Paula.

Kibice US Triestina nie mogli już doczekać się wprowadzenia Rocca Costantinę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie cztery strzelone gole. Murawę musiał opuścić Guido Gomez. W tej samej minucie trener Carpi FC postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Lorenzo Simonetti, a murawę opuścił Saber Hraiech. Federico Ermacora z US Triestina w 57. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.

W 81. minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Alessandro Lambrughi, osłabiając zespół US Triestina.

Marco Beccaro71′
55′ Saber Hraiech
Daniele Giorico55′
 51′ (k.) 87′ Enej Jelenič
Federico Maracchi
87′ Samuele Maurizi
Guido Gomez55′
Dario Šarić
Pablo Mariano Granoche Louro71′
90′ Tommaso Biasci
Andrea Scrugli59′
87′ Ignazio Carta
Manuel Federico Hidalgo Gasparini
87′ Lamine Fofana
Paulo Henrique Rolim de Genova55′
55′ Lorenzo Simonetti
Leonardo Davide Gatto
90′ Dennis van der Heijden
Davis Mensah71′

Zawodnicy gości obejrzeli w meczu siedem żółtych kartek i dwie czerwone, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół US Triestina w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników.

Już w najbliższą środę drużyna US Triestina rozegra kolejny mecz w Imoli. Jej rywalem będzie Imolese Calcio 1919. Natomiast 8 grudnia Vis Pesaro będzie przeciwnikiem zespołu Carpi FC w meczu, który odbędzie się w Pesaro.