Liga włoska - 17. kolejka Serie C: ASD Arzignano Valchiampo - USD Verona 1-1 (0-1)

W pojedynku 17. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 30 listopada, drużyna ASD Arzignano Valchiampo zremisowała z USD Verona 1-1 (0-1). Mecz na Stadio Romeo Menti w Vicenzy obejrzało 459 widzów.

17. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-30 20:45 | Stadion: Stadio Romeo Menti | Widzów: 459 | Arbiter: N. Donda
ASD Arzignano Valchiampo
USD Virtusvecomp Verona
1
1
D. Rocco 49'
A. Magrassi 28'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna USD Verona wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Nieoczekiwanie to piłkarze USD Verona otworzyli wynik. W 28. minucie bramkę zdobył Andrea Magrassi. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego siódme trafienie w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny USD Verona.

Zespół ASD Arzignano Valchiampo wyrównał wynik meczu. W 49. minucie Daniele Rocco wyrównał wynik meczu.

Trener USD Verona wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Stefana Casarotta. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy. Murawę musiał opuścić Jacopo Rossi. W 69. minucie Domenico Danti został zastąpiony przez Davide Marcandellę. W tej samej minucie trener ASD Arzignano Valchiampo postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Davide Cais, a murawę opuścił Gianmarco Piccioni.

W 89. minucie czerwoną kartkę obejrzał Riccardo Tosi, tym samym zespół gospodarzy musiał końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.

Rocco
89′ Riccardo Tosi
Diego Vannucci
83′ Danilo Pasqualoni
Riccardo Cazzola
Davide Balestrero
Daniel Onescu
83′ Luis Maldonado
Filippo Pellacani
Gabriele Perretta
Paolo Sammarco
75′ Emiliano Pattarello
Domenico Danti69′
69′ Gianmarco Piccioni
Andrea Magrassi  28′
 49′ 75′ Daniele Rocco
Stefano Casarotto69′
83′ Riccardo Casini
Nicola Danieli
75′ Marco Hoxha
Matteo Gasperi
Federico Russo
Luca Lavagnoli
83′ Paolo Valagussa
Davide Marcandella69′
75′ Emanuele Anastasia
Victor Matheus Da Silva
69′ Davide Cais
Arturo Lupoli
Kayro Flores Heatley
Luca Manarin

Piłkarze ASD Arzignano Valchiampo dostali w meczu dwie żółte kartki i jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy jedną żółtą.

Drużyna ASD Arzignano Valchiampo w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.

8 grudnia drużyna USD Verona będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Reggio Audace FC. Tego samego dnia Ferman będzie rywalem zespołu ASD Arzignano Valchiampo w meczu, który odbędzie się w Fermo.