Liga włoska - 16. kolejka Serie C: Vis Pesaro - ASD Arzignano Valchiampo 2-1 (1-0)

24 listopada na Stadio Tonino Benelli w Pesaro odbyło się starcie 16. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Visa i ASD Arzignano Valchiampo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Visa 2-1.

24 listopada  na Stadio Tonino Benelli w Pesaro odbyło się starcie  16. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Visa  i ASD Arzignano Valchiampo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Visa 2-1.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut jedenastka ASD Arzignano Valchiampo zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Visa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Visa w 41. minucie spotkania, gdy Francesco Grandolfo strzelił pierwszego gola. To pierwsza bramka tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Visa.

W pierwszych minutach drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Daniele Rocco.

W 74. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Francesco Grandolfo z Visa. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Zespół Visa nie skorzystał ze zmian. Drużyna gości także nie skorzystała ze zmian.

Już w najbliższą sobotę zespół ASD Arzignano Valchiampo rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie USD Virtusvecomp Verona. Natomiast 1 grudnia Modena FC będzie gościć jedenastkę Visa.