Reklama

Reklama

Liga włoska - 16. kolejka Serie C: Vis Pesaro - ASD Arzignano Valchiampo 2-1 (1-0)

W pojedynku 16. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 24 listopada, zespół Visa wygrał z ASD Arzignano Valchiampo 2-1 (1-0). Starcie odbyło się na Stadio Tonino Benelli w Pesaro.

W  pojedynku 16. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 24 listopada, zespół Visa wygrał  z ASD Arzignano Valchiampo  2-1 (1-0). Starcie odbyło się na Stadio Tonino Benelli w Pesaro.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut zespół ASD Arzignano Valchiampo zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Visa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pod koniec pierwszej połowy to piłkarze Visa otworzyli wynik. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Francesco Grandolfo. To pierwsza bramka tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Visa.

Reklama

W 50. minucie Daniele Rocco wyrównał wynik meczu z karnego.

Piłkarze gospodarzy odpowiedzieli strzeleniem gola. W 74. minucie Francesco Grandolfo ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 2-1.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Zespół gospodarzy nie skorzystał ze zmian. Jedenastka ASD Arzignano Valchiampo także nie skorzystała ze zmian.

Już w najbliższą sobotę drużyna ASD Arzignano Valchiampo rozegra kolejny mecz u siebie. Jej przeciwnikiem będzie USD Virtusvecomp Verona. Natomiast 1 grudnia Modena FC będzie gościć zespół Visa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL