Reklama

Reklama

Liga włoska - 16. kolejka Serie C: Vis Pesaro - ASD Arzignano Valchiampo 2-1 (1-0)

W starciu 16. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 24 listopada, zespół Visa zwyciężył z ASD Arzignano Valchiampo 2-1 (1-0). Mecz odbył się na Stadio Tonino Benelli w Pesaro.

W  starciu 16. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 24 listopada, zespół Visa zwyciężył  z ASD Arzignano Valchiampo  2-1 (1-0). Mecz odbył się na Stadio Tonino Benelli w Pesaro.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Od pierwszych minut zespół ASD Arzignano Valchiampo zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Visa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Visa w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Francesco Grandolfo. To pierwszy gol tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Visa.

Reklama

W 50. minucie bramkę wyrównującą zdobył z rzutu karnego Daniele Rocco.

W 74. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Francesco Grandolfo z Visa. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Zespół Visa nie skorzystał ze zmian. Jedenastka gości również nie skorzystała ze zmian.

Już w najbliższą sobotę drużyna ASD Arzignano Valchiampo rozegra kolejny mecz u siebie. Jej przeciwnikiem będzie USD Virtusvecomp Verona. Natomiast 1 grudnia Modena FC będzie gościć jedenastkę Visa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL