Reklama

Reklama

Liga włoska - 16. kolejka Serie C: Vis Pesaro - ASD Arzignano Valchiampo 2-1 (1-0)

24 listopada na Stadio Tonino Benelli w Pesaro odbył się mecz 16. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Visa i ASD Arzignano Valchiampo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Visa 2-1.

24 listopada  na Stadio Tonino Benelli w Pesaro odbył się mecz  16. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Visa  i ASD Arzignano Valchiampo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Visa 2-1.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna ASD Arzignano Valchiampo zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Visa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pod koniec pierwszej połowy to piłkarze Visa otworzyli wynik. W 41. minucie Francesco Grandolfo dał prowadzenie swojemu zespołowi. To pierwszy gol tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Visa.

Reklama

W 50. minucie bramkę wyrównującą zdobył z rzutu karnego Daniele Rocco.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Visa w 74. minucie spotkania, gdy Francesco Grandolfo strzelił drugiego gola. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Drużyna gospodarzy nie skorzystała ze zmian. Zespół ASD Arzignano Valchiampo także nie skorzystał ze zmian.

Już w najbliższą sobotę jedenastka ASD Arzignano Valchiampo rozegra kolejny mecz u siebie. Jej przeciwnikiem będzie USD Virtusvecomp Verona. Natomiast 1 grudnia Modena FC będzie gościć zespół Visa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL