Liga włoska - 15. kolejka Serie C: Viterbese Castrense - USD Cavese 0-1 (0-0)

W meczu 15. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 17 listopada, jedenastka Viterbese Castrense przegrała z USD Cavese 0-1 (0-0). Mecz na Stadio Enrico Rocchi w Viterbo obejrzało 1 100 widzów.

15. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-17 17:30 | Stadion: Stadio Enrico Rocchi | Widzów: 1100 | Arbiter: F. Natilla
ADC Viterbese Castrense
USD Cavese 1919
0
1
A. Russotto 79'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna USD Cavese wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Trener Viterbese Castrense wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Antoniniego Czulinę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Michele Volpe. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 64. minucie Nicholas Bensaja został zastąpiony przez Toniego Markicia. W tej samej minucie Edoardo Bianchi został zmieniony przez Salvatore Molinarę, co miało wzmocnić drużynę Viterbese Castrense. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Emmanuele Matina na Vincenza Politę oraz Marca Castagnę na Danila Bulevardiego.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników USD Cavese w 79. minucie spotkania, gdy Andrea Russotto strzelił pierwszego gola. Niedługo później trener USD Cavese postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 80. minucie na plac gry wszedł Simone Addessi, a murawę opuścił Riccardo Spaltro.

W 83. minucie Prince Besea został zmieniony przez Stefana Antezzę, a za Francesca De Giorgiego wszedł na boisko Mario Pacilli, co miało wzmocnić drużynę Viterbese Castrense. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Domenica Germinalego na Claudia De Rosę.

Gabriele Rocchi
64′ Edoardo Bianchi
Riccardo Spaltro80′
83′ Francesco De Giorgi
Marco Castagna71′
64′ Nicholas Bensaja
Francesco Favasuli
83′ Prince Emmanuel Doudu Besea
Miguel Ángel Sainz Maza López
36′ Michele Volpe
Domenico Germinale90′
Massimiliano Maraolo
Matteo Kucich
64′ Toni Markić
Manuel Marzupio
83′ Stefano Antezza
Vincenzo Polito71′
36′ Antonini Czulina
Simone Addessi80′
83′ Mario Pacilli
Gianmaria Guadagno
64′ Salvatore Molinaro

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom USD Cavese przyznał dwie.

Zespół Viterbese Castrense wymienił pięciu graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

Już w najbliższą sobotę drużyna Viterbese Castrense rozegra kolejny mecz w Terniem. Jej przeciwnikiem będzie Unicusano Ternana Calcio. Natomiast w niedzielę Monopoli Calcio 1966 będzie rywalem zespołu USD Cavese w meczu, który odbędzie się w Castellammare di Stabii.