Liga włoska - 15. kolejka Serie C: Paganese Calcio 1926 - SSC Bari 0-1 (0-0)

17 listopada na Stadio Marcello Torre w Paganiem odbyło się starcie 15. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Paganese 1926 i FC Bari. Mecz zakończył się zwycięstwem FC Bari 1-0. Na stadionie zasiadło 1 500 widzów.

15. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-17 15:00 | Stadion: Stadio Marcello Torre | Widzów: 1500 | Arbiter: A. Colombo
Paganese Calcio 1926
SSC Bari
0
1
M. Antenucci 71'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki FC Bari.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie w zespole Paganese 1926 doszło do zmiany. Francesco Scarpa wszedł za Giuseppe Guadagniego. W 61. minucie Michael Folorunsho został zastąpiony przez Zaccarię Hamlilego.

W tej samej minucie w jedenastce FC Bari doszło do zmiany. Samuele Neglia wszedł za Giovanniego Terraniego.

Jedynego gola meczu strzelił Mirco Antenucci dla drużyny FC Bari. Bramka padła w tej samej minucie. To już dziesiąte trafienie tego zawodnika w sezonie.

Na kwadrans przed zakończeniem pojedynku w zespole Paganese 1926 doszło do zmiany. Giulio Carotenuto wszedł za Simone Mattię. Po chwili trener FC Bari postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 81. minucie na plac gry wszedł Franco Ferrari, a murawę opuścił Simone Simeri. W 84. minucie w jedenastce Paganese 1926 doszło do zmiany. Angelo Bonavolontà wszedł za Marca Schiavina.

Kibice Paganese 1926 nie mogli już doczekać się wprowadzenia Antonina Mussa. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Matteo Perri. W doliczonym czasie gry w jedenastce FC Bari doszło do zmiany. Filippo Costa wszedł za Mirca Antenucciego.

Filippo Berra
84′ Matteo Perri
Valerio Di Cesare
84′ Marco Schiavino
Andrea Schiavone
58′ Giuseppe Guadagni
Mirco Antenucci  71′ 90′
75′ Simone Mattia
Filippo Costa90′
75′ Giulio Carotenuto
Giuseppe Esposito
Edoardo Sbampato
Theophilus Awua
84′ Angelo Bonavolontà
Francesco Corsinelli
Fabrizio Massimo Bramati
Zaccaria Hamlili61′
Kevin Lidin
Tomasz Kupisz
84′ Antonino Musso
Manuel Scavone
58′ Francesco Scarpa
Franco Ferrari81′

Roberto Floriano

Samuele Neglia61′

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom FC Bari przyznał cztery.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany w drugiej połowie.

24 listopada jedenastka Paganese 1926 rozegra kolejny mecz na wyjeździe. Jej rywalem będzie AS Bisceglie 1913 Don Uva APD. Tego samego dnia Teramo Calcio zagra z drużyną FC Bari na jej terenie.