Liga włoska - 15. kolejka Serie C: Modena FC - USD Virtusvecomp Verona 1-0 (0-0)

W pojedynku 15. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 17 listopada, zespół Modena FC wygrał z USD Verona 1-0 (0-0). Mecz na Stadio Alberto Braglia obejrzało 6 289 widzów.

15. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-17 17:30 | Stadion: Stadio Alberto Braglia | Widzów: 6289 | Arbiter: E. Cavaliere
Modena FC
USD Virtusvecomp Verona
1
0
E. Duca 81'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Nicola Stefanelli z Modena FC w 52. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. W 68. minucie Matteo Pinton został zmieniony przez Lucę Lavagnolego.

W 74. minucie w zespole Modena FC doszło do zmiany. Edoardo Duca wszedł za Tommasa Spaviera. A kibice USD Verona nie mogli już doczekać się wprowadzenia Artura Lupolego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy. Murawę musiał opuścić Andrea Magrassi. Na 13 minut przed zakończeniem starcia w drużynie USD Verona doszło do zmiany. Victor Da Silva wszedł za Domenica Dantiego.

Pod koniec meczu jedynego gola meczu strzelił Edoardo Duca dla zespołu Modena FC. Bramka padła w tej samej minucie. W 82. minucie Andrea Ingegneri został zmieniony przez Emanuele Polittiego, co miało wzmocnić drużynę Modena FC. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Diego Vannucciego na Lucę Manarin.

Chwilę później trener Modena FC postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 86. minucie na plac gry wszedł Simone Rossetti, a murawę opuścił Alberto Spagnoli. W tej samej minucie w zespole Modena FC doszło do zmiany. Tiziano Tulissi wszedł za Sodinhę.

Mattia Chiesa
82′ Andrea Ingegneri
Marco Curto
Alessandro Mattioli
Matteo Pinton68′
Armando Perna
Ciro Oreste Sirignano
52′ Nicola Stefanelli
Diego Vannucci85′
Guido Davì
Riccardo Cazzola
86′ Monteiro Sodinha Diogo Felipe
Daniel Onescu
Gianluca Laurenti
Paolo Sammarco
Salvatore Pezzella
Domenico Danti77′
74′ Tommaso Spaviero
Andrea Magrassi77′
86′ Alberto Spagnoli
Raphael Odogwu
Antonio Narciso
Simone Baravelli
Riccardo Cargnelutti
Enrico Malaffo
82′ Emanuele Politti
Matteo Gasperi
74′  81′ Edoardo Duca
Luca Lavagnoli68′
Rabiu Riliwan Oyndamola
Victor Matheus Da Silva77′
Carlo Emanuele Ferrario
Arturo Lupoli77′
86′ Simone Rossetti
Luca Manarin85′
86′ Tiziano Tulissi

Sędzia pokazał trzy żółte kartki i jedną czerwoną zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom USD Verona przyznał dwie żółte.

Obie drużyny dokonały po cztery zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę zespół USD Verona rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Carpi FC 1909. Natomiast 24 listopada Cesena FC będzie gościć zespół Modena FC.