Liga włoska - 15. kolejka Serie C: Imolese Calcio - US Triestina 1-1 (1-1)

4 grudnia na Stadio Romeo Galli w Imoli odbyło się spotkanie 15. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Imolese Calcio i US Triestina. Mecz zakończył się remisem 1-1. Pojedynek obejrzało 533 widzów.

15. kolejka Włochy - Serie C
2019-12-04 17:00 | Stadion: Stadio Romeo Galli | Widzów: 533 | Arbiter: A. Santoro
Imolese Calcio 1919
US Triestina Calcio
1
1
F. Boccardi 45'
A. Ferretti 42'

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników US Triestina w 42. minucie spotkania, gdy Andrea Ferretti strzelił z rzutu karnego pierwszego gola.

Piłkarze gospodarzy nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W czwartej minucie doliczonego czasu gola wyrównującego strzelił z karnego Filippo Boccardi.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Trener Imolese Calcio wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Dardana Vuthaja. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Tommaso Tentoni. Drugą połowę jedenastka Imolese Calcio rozpoczęła w zmienionym składzie, za Stefana Padovana wszedł Bismark Ngissah.

W 59. minucie za Marca Beccara wszedł Federico Maracchi. W tej samej minucie trener US Triestina postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Andrea Procaccio, a murawę opuścił Leonardo Gatto. Między 65. a 80. minutą, boisko opuścili piłkarze US Triestina: Paulo, Andrea Ferretti, Demetrio Steffè, na ich miejsce weszli: Daniele Giorico, Pablo Granoche, Rocco Costantino. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Luki Belcastry, Gabriele Ingrossa zajęli: Alessandro Provenzano, Lorenzo Valeau.

Daniel Offredi
 45′ (k.) Filippo Boccardi
Francesco Cernuto
Filippo Carini
Roberto Codromaz
Fabio Della Giovanna
Giovanni Formiconi
75′ Gabriele Ingrosso
Alessandro Malomo
Pio Schiavi
Marco Beccaro59′
Isnik Alimi
Paulo Henrique Rolim de Genova65′
65′ Luca Belcastro
Demetrio Steffè80′
Andrea Marcucci
Andrea Ferretti  42′ (k.) 65′
46′ Tommaso Tentoni
Leonardo Davide Gatto59′
46′ Stefano Padovan
Andrea Scrugli
75′ Lorenzo Valeau
Rocco Costantino80′
65′ Alessandro Provenzano
Guido Gomez
Daniele Suliani
Pablo Mariano Granoche Louro65′
Emmanuel Latte Lath
Andrea Procaccio59′
46′ Bismark Ngissah

46′ Dardan Vuthaj

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast drużyna US Triestina w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Imolese Calcio będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Calcio Padova Spa. Tego samego dnia Modena FC zagra z jedenastką US Triestina na jej terenie.