Liga włoska - 15. kolejka Serie C: Carpi FC 1909 - Fermana 4-0 (2-0)

17 listopada na Stadio Sandro Cabassi odbył się mecz 15. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Carpi FC i Fermana. Starcie zakończyło się zwycięstwem Carpi FC 4-0. Na stadionie stawiło się 1 159 widzów.

15. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-17 17:30 | Stadion: Stadio Sandro Cabassi | Widzów: 1159 | Arbiter: A. Arena
D. Šarić 83'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Fermana.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Carpi FC w 15. minucie spotkania, gdy Tommaso Biasci zdobył pierwszą bramkę.

W 24. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Fermana Filippo Bellini. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Trzeba było trochę poczekać, aby Tommaso Biasci wywołał eksplozję radości wśród kibiców Carpi FC, strzelając kolejnego gola w 54. minucie spotkania. W 60. minucie w jedenastce Fermana doszło do zmiany. Simone Isacco wszedł za Lucę Ricciardiego.

W tej samej minucie Antonio Bacio został zmieniony przez Massima D'Angelę. W tej samej minucie trener Fermana postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Hernan Molinari, a murawę opuścił Angelo Persia. A trener Carpi FC wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Lamine'a Fofanę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy. Murawę musiał opuścić Enrico Pezzi. To była dobra decyzja, ponieważ jego drużynie udało się strzelić kolejnego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Carpi FC w 83. minucie spotkania, gdy Dario Šarić zdobył czwartą bramkę. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 4-0.

Marco Manetta
64′ Enrico Pezzi
Edoardo Scrosta
Stefano Rossoni
Nicolò Sperotto
78′ Minel Sabotic
Antonio Bacio Terracino60′
72′ Daniele Sarzi Puttini
Filippo Bellini 24′ (samob.) 68′
72′ Ignazio Carta
Ilario Iotti
Saber Hraiech
Angelo Persia60′
 83′ Dario Šarić
Luca Ricciardi60′
 15′, 54′ 78′ Tommaso Biasci
Gianluca Urbinati
Michele Vano
Tommy Maistrello
Andrea Rossini
Filippo Badioli
78′ Matteo Boccaccini
Marco Comotto
Gianluca Clemente
Donato De Pascalis
72′ Matteo Lomolino
Nicola Lancini
Fabio Varoli
Simone Isacco60′
64′ Lamine Fofana
Bachir Mouhamed Manè
Enej Jelenič
Giorgio Mantini68′
78′ Samuele Maurizi
Michael Venturi
72′ Lorenzo Simonetti