Liga włoska - 15. kolejka Serie C: ASD Sicula Leonzio - Virtus Francavilla 1-1 (1-1)

W pojedynku 15. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 17 listopada, drużyna Sicula Leonzio zremisowała z Virtusem Francavilla 1-1 (1-1). Mecz na Stadio Comunale Angelino Nobile w Lentiniem obejrzało 441 widzów.

15. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-17 15:00 | Stadion: Stadio Comunale Angelino Nobile | Widzów: 441 | Arbiter: E. Maggio
ASD Sicula Leonzio
Virtus Francavilla
1
1
F. Lescano 5'
A. Albertini 33'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Virtusu Francavilla wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sicula Leonzio w piątej minucie spotkania, gdy Facundo Lescano zdobył pierwszą bramkę.

Jedenastka gości wyrównała wynik meczu. W 33. minucie Alessandro Albertini wyrównał wynik meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 66. minucie za Giuseppe Sicurellę wszedł Paolo Grillo. W tej samej minucie w zespole Sicula Leonzio doszło do zmiany. Davide Bariti wszedł za Vincenza Vitalego.

Trener Sicula Leonzio wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Filippa Scardinę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Facundo Lescano. W drugiej połowie nie padły gole.

Leonardo Nunzella90′
82′ Gianluca Esposito
Andrea Tiritiello
Giuseppe Maimone
Andrea Bovo81′
Marco Palermo
Federico Mastropietro
66′ Giuseppe Sicurella
Federico Zenuni
 5′ 66′ Facundo Lescano
Leonardo Perez90′
66′ Vincenzo Vitale
Francesco Carella
66′ Davide Bariti
Denny Gigliotti81′
Walter Cozza
Marco Marozzi90′
66′ Paolo Grillo
Francesco Puntoriere
82′ Linas Mėgelaitis

Aboubacar Sidibe

Matteo Manfrè

66′ Filippo Maria Scardina

Danilo Terranova

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast drużyna Virtusu Francavilla w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

24 listopada zespół Virtusu Francavilla będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie SSD Potenza Calcio. Tego samego dnia AZ Picerno ASD będzie rywalem jedenastki Sicula Leonzio w meczu, który odbędzie się w Potenzy.