Liga włoska - 14. kolejka Serie C: US Pianese ASD - US Pergolettese 1932 2-0 (2-0)

W starciu 14. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 10 listopada, jedenastka US Pianese zwyciężyła z Pergolettese 1932 2-0 (2-0). Mecz na Stadio Olimpico Carlo Zecchini w Grosseto obejrzało 88 widzów.

14. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-10 15:00 | Stadion: Stadio Olimpico Carlo Zecchini | Widzów: 88 | Arbiter: E. Scarpa
US Pianese ASD
US Pergolettese 1932
2
0
M. Momentè 3',39'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Pergolettese 1932.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W pierwszych minutach meczu na listę strzelców wpisał się Matteo Momentè.

W 25. minucie Abdouramane Coly został zmieniony przez Gabriele Fantiego.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników US Pianese w 39. minucie spotkania, gdy Matteo Momentè strzelił drugiego gola. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Trener US Pianese postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 61. minucie na plac gry wszedł Lorenzo Benedetti, a murawę opuścił Damiano Rinaldini.

Michele Canini
76′ Davide Seminara
Abdouramane Mohamed Coly25′
84′ Giacomo Benedetti
Luca Villa
Giovanni Catanese
Cristian Agnelli61′
61′ Matteo Figoli
Simone Ferrari61′
Paolo Regoli
Michel Panatti
61′ Damiano Rinaldini
Nicola Ciccone
Luca Simeoni
Stefano Franchi
 3′, 39′ 84′ Matteo Momentè
Mattia Morello
Edoardo Dragone
Thomas Romboli
Leonardo Vitali
Matteo Brero
76′ Simone Ambrogio
Gabriele Fanti25′
Stefano Cason
Alessio Girgi
Luca Benedetti
Matteo Lucenti
84′ Leonardo Bianchi
Alessio Manzoni61′
61′ Gabriele Carannante
Leonardo Muchetti
Simone Fortuni
Giovanni Stefano Sbrissa
Giuseppe Montaperto
Alessio Canessa
84′ Luca Scarlino
Giancarlo Malcore61′
61′ Lorenzo Benedetti
Pio Francesco Russo

Sędzia pokazał trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Pergolettese 1932 przyznał cztery.

Jedenastka US Pianese w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast zespół gości wykorzystał wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę drużyna Pergolettese 1932 rozegra kolejny mecz u siebie. Jej przeciwnikiem będzie UC AlbinoLeffe. Natomiast 17 listopada AC Renate będzie rywalem zespołu US Pianese w meczu, który odbędzie się w Medzie.