Reklama

Reklama

Liga włoska - 14. kolejka Serie C: US Pianese ASD - US Pergolettese 1932 2-0 (2-0)

W starciu 14. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 10 listopada, jedenastka US Pianese zwyciężyła z Pergolettese 1932 2-0 (2-0). Mecz na Stadio Olimpico Carlo Zecchini w Grosseto obejrzało 88 widzów.

W  starciu 14. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 10 listopada, jedenastka US Pianese zwyciężyła  z Pergolettese 1932  2-0 (2-0). Mecz na Stadio Olimpico Carlo Zecchini w Grosseto obejrzało 88 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Pergolettese 1932.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W pierwszych minutach meczu na listę strzelców wpisał się Matteo Momentè.

W 25. minucie Abdouramane Coly został zmieniony przez Gabriele Fantiego.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników US Pianese w 39. minucie spotkania, gdy Matteo Momentè strzelił drugiego gola. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Reklama

Trener US Pianese postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 61. minucie na plac gry wszedł Lorenzo Benedetti, a murawę opuścił Damiano Rinaldini.

Sędzia pokazał trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Pergolettese 1932 przyznał cztery.

Jedenastka US Pianese w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast zespół gości wykorzystał wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę drużyna Pergolettese 1932 rozegra kolejny mecz u siebie. Jej przeciwnikiem będzie UC AlbinoLeffe. Natomiast 17 listopada AC Renate będzie rywalem zespołu US Pianese w meczu, który odbędzie się w Medzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL