Liga włoska - 14. kolejka Serie C: UC AlbinoLeffe - US Pontedera 1912 1-0 (0-0)

W spotkaniu 14. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 10 listopada, zespół UC AlbionoLeffe zwyciężył z US Pontedera 1-0 (0-0). Mecz na Stadio Comunale w Gorgonzoli obejrzało 781 widzów.

14. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-10 15:00 | Stadion: Stadio Comunale | Widzów: 781 | Arbiter: D. Di Marco
UC AlbinoLeffe
US Pontedera 1912
1
0
A. Galeandro 67'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 60. minucie Filippo Serena został zmieniony przez Edoarda Pavana.

Jedynego gola meczu strzelił Alessandro Galeandro dla zespołu UC AlbionoLeffe. Bramka padła w tej samej minucie. Kibice UC AlbionoLeffe nie mogli już doczekać się wprowadzenia Alessandra Quainiego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Alessandro Galeandro.

W 73. minucie w zespole UC AlbionoLeffe doszło do zmiany. Giuseppe Sibilli wszedł za Gaëla Geneviera. Chwilę później trener US Pontedera postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Michele Bruzzo, a murawę opuścił Mariano Bernardini.

Mariano Bernardini74′
73′ Gaël Genevier
Andrea Caponi
Carmine Giorgione
Daniele Mannini
Luca Ruffini
Filippo Serena60′
82′ Sasha Cori
Caio de Cenco
 67′ 73′ Alessandro Galeandro
Jacopo Giuliani
73′ Alessandro Quaini
Antonio Negro82′
82′ Daniel Kouko

73′ Giuseppe Sibilli

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka US Pontedera w drugiej połowie dokonała czterech zmian.

Już w najbliższą sobotę zespół UC AlbionoLeffe zawalczy o kolejne punkty w Cremie. Jego przeciwnikiem będzie US Pergolettese 1932. Natomiast 17 listopada Calcio Lecco 1912 zagra z zespołem US Pontedera na jego terenie.