Liga włoska - 14. kolejka Serie C: SS Monopoli - Viterbese Castrense 1-0 (1-0)

W meczu 14. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 10 listopada, zespół SS Monopoli zwyciężył z Viterbese Castrense 1-0 (1-0). Mecz na Stadio Vito Simone Veneziani obejrzało 1 690 widzów.

14. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-10 15:00 | Stadion: Stadio Vito Simone Veneziani | Widzów: 1690 | Arbiter: F. Carrione
Monopoli Calcio 1966
ADC Viterbese Castrense
1
0
G. Fella 12'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Viterbese Castrense wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Jedynego gola meczu strzelił Giuseppe Fella dla drużyny SS Monopoli. Bramka padła w tej samej minucie. Można się było tego spodziewać, w tym sezonie jest naprawdę skuteczny i wielokrotnie trafiał do siatki rywali. Ma już na swoim koncie osiem zdobytych bramek.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki SS Monopoli.

Na drugą połowę drużyna SS Monopoli wyszła w zmienionym składzie, za Jéffe'a wszedł Nicola Nanni. Także jedenastka Viterbese Castrense wyszła w zmienionym składzie, za Andreę Errica wszedł Marco Simonelli. W 69. minucie Marco Piccinni został zmieniony przez Alessia Tuttisantiego.

W tej samej minucie trener Viterbese Castrense postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Antonini Czulina, a murawę opuścił Andrea De Falco. Między 75. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Viterbese Castrense: Prince Besea, Michele Volpe, Mattia Zanoli, na ich miejsce weszli: Davide Sibilia, Mario Pacilli, Oliver Urso. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Gianmarca Antonacciego, Giuseppe Carriera zajęli: Cristian Hadziosmanovic, Vittorio Triarico. W drugiej połowie nie padły gole.

Tommaso Vitali
75′ Gianmarco Antonacci
Mattia Zanoli90′
85′ Giuseppe Carriero
Nicholas Bensaja
Francesco Giorno
Prince Emmanuel Doudu Besea79′
69′ Marco Piccinni
Andrea De Falco69′
Arensi Rota
Andrea Errico46′
46′ Jefferson Andrade Siqueira
Mamadou Tounkara
 12′ Giuseppe Fella
Edoardo Bianchi
75′ Cristian Hadziosmanovic
Antonini Czulina69′
69′ Alessio Tuttisanti
Mario Pacilli79′
Luigi Cuppone
Davide Sibilia79′
Christian Mariano
Oliver Urso90′
46′ Nicola Nanni
Salvatore Molinaro
85′ Vittorio Triarico Tateo
Marco Simonelli46′

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast jedenastka Viterbese Castrense w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.

Już w najbliższą sobotę zespół SS Monopoli będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie AS Bisceglie 1913 Don Uva APD. Natomiast 17 listopada USD Cavese 1919 zagra z zespołem Viterbese Castrense na jego terenie.