Liga włoska - 13. kolejka Serie C: USD Verona - Piacenza Calcio 0-0

W starciu 13. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 3 listopada, jedenastka USD Verona zremisowała z Piacenza Calcio 0-0. Mecz na Stadio Comunale Gavagnin-Nocini obejrzało 702 widzów.

13. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-03 17:30 | Stadion: Stadio Comunale Gavagnin-Nocini | Widzów: 702 | Arbiter: A. Colombo
USD Virtusvecomp Verona
Piacenza Calcio
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 65. minucie Daniele Paponi zastąpił Daniele Cacię. A kibice USD Verona nie mogli już doczekać się wprowadzenia Stefana Casarotta. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Riccardo Cazzola.

W tej samej minucie w zespole USD Verona doszło do zmiany. Davide Marcandella wszedł za Domenica Dantiego. Niedługo później trener Piacenza Calcio postanowił wzmocnić linię pomocy i w 78. minucie zastąpił zmęczonego Gianlucę Nicca. Na boisko wszedł Thomas Bolis, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W tej samej minucie w drużynie USD Verona doszło do zmiany. Arturo Lupoli wszedł za Andreę Magrassiego.

Luca Milesi
65′ Riccardo Cazzola
Matteo Marotta
65′ Domenico Danti
Gianluca Nicco78′
78′ Andrea Magrassi
Luca Cattaneo
65′ Stefano Casarotto
Daniele Cacia65′
65′ Davide Marcandella
Riccardo Forte
78′ Arturo Lupoli

Luca Manarin

Piłkarze USD Verona otrzymali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka USD Verona w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Piacenza Calcio zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie AS Gubbio 1910. Tego samego dnia Ferman będzie przeciwnikiem drużyny USD Verona w meczu, który odbędzie się w Fermo.