Liga włoska - 13. kolejka Serie C: Teramo Calcio - Bisceglie Calcio 1-0 (1-0)

W spotkaniu 13. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 3 listopada, zespół Teramo Calcio wygrał z Bisceglie Calcio 1-0 (1-0). Mecz na Stadio Gaetano Bonolis obejrzało 2 515 widzów.

13. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-03 17:30 | Stadion: Stadio Gaetano Bonolis | Widzów: 2515 | Arbiter: M. Caldera
Teramo Calcio
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
1
0
C. Ilari 37'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Wysiłki podejmowane przez zespół Teramo Calcio w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Carlo Ilari.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Teramo Calcio.

Trener Bisceglie Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Alessandro Camporeale, a murawę opuścił Leonardo Mastrippolito. Na drugą połowę drużyna Bisceglie Calcio wyszła w zmienionym składzie, za Alberta Rafetraniainę wszedł Osariemen Ebagua.

W 62. minucie Mady Abonckelet został zmieniony przez Claudia ferrantego. Po chwili trener Teramo Calcio postanowił wzmocnić linię pomocy i w 68. minucie zastąpił zmęczonego Domenica Munga. Na boisko wszedł Riccardo Martignago, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 70. minucie Layosse Diallo został zmieniony przez Valeria Cardamone'a, a za Carla Maniconego wszedł na boisko Álvaro Montero, co miało wzmocnić zespół Bisceglie Calcio. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Simone Magnaghiego na Pietra Cianciego.

Albert Rafetraniaina46′
 37′ Carlo Ilari
Urban Žibert
68′ Domenico Mungo
Alessandro Gatto
78′ Simone Magnaghi
Reno Wilmots
78′ Pietro Cianci
Saverio Dellino
68′ Riccardo Martignago
Osariemen Giulio Ebagua46′

Álvaro Montero Fernández82′

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Teramo Calcio, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast jedenastka Bisceglie Calcio w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

Już w najbliższą niedzielę zespół Teramo Calcio zawalczy o kolejne punkty w Potenzy. Jego rywalem będzie AZ Picerno ASD. Tego samego dnia SSC Bari zagra z jedenastką Bisceglie Calcio na jej terenie.