Liga włoska - 13. kolejka Serie C: Calcio Como - Aurora Pro Patria 1919 0-0

W spotkaniu 13. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 3 listopada, jedenastka Calcio Como zremisowała z Aurorą 1919 0-0. Mecz na Stadio Giuseppe Sinigaglia obejrzało 1 900 widzów.

13. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-03 17:30 | Stadion: Stadio Giuseppe Sinigaglia | Widzów: 1900 | Arbiter: E. Frascaro
Calcio Como
Aurora Pro Patria 1919
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć zespół Aurory 1919 wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Calcio Como wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Enrica Celeghina. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Ismail H'Maidat. W 52. minucie Luca Bertoni został zmieniony przez Lucę Palesiego.

Po chwili trener Aurory 1919 postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 60. minucie na plac gry wszedł Alex Pedone, a murawę opuścił Tommaso Brignoli. W tej samej minucie Giuseppe Le Noci został zmieniony przez Aristidiego Kolaja, co miało wzmocnić zespół Aurory 1919. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Simone Ganza na Alessandra Gabrielloniego.

Manuel Lombardoni
46′ Ismail H'Maidat
Giovanni Fietta
65′ Simone Andrea Ganz
Ivo Molnar
46′ Enrico Celeghin
Giorgio Spizzichino
Silvano Raggio Garibaldi
Davide Ferri
Gabriele Soldi
Luca Palesi52′
65′ Alessandro Gabrielloni