Liga włoska - 13. kolejka Serie C: Alma Juventus - ASD Arzignano Valchiampo 0-2 (0-1)

W meczu 13. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 3 listopada, zespół Almy Juventus przegrał z ASD Arzignano Valchiampo 0-2 (0-1). Mecz na Stadio Raffaele Mancini w Fano obejrzało 806 widzów.

13. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-03 15:00 | Stadion: Stadio Raffaele Mancini | Widzów: 806 | Arbiter: L. Catanoso
Alma Juventus Fano 1906
ASD Arzignano Valchiampo
0
2
V. Ferrara 43'
D. Rocco 69'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy ASD Arzignano Valchiampo w 43. minucie spotkania, gdy Vincenzo Ferrara zdobył pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny ASD Arzignano Valchiampo.

Trener Almy Juventus postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 57. minucie na plac gry wszedł Mhando Carte, a murawę opuścił Samuele Parlati. W tej samej minucie Riccardo Barbuti został zmieniony przez Adora Gjuciego.

Jedenastka Almy Juventus ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, strzelając kolejnego gola. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy zmusił do kapitulacji bramkarza Daniele Rocco.

Kibice ASD Arzignano Valchiampo nie mogli już doczekać się wprowadzenia Paola Valagussę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Vincenzo Ferrara. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.

Riccardo Tosi
79′ Andrea De Vito
Luis Maldonado85′
57′ Samuele Parlati
Gabriele Perretta
Manuel Ricciardi
Davide Cais85′
57′ Riccardo Barbuti
Manuel Antoniazzi
57′ Mhando Carte Said
Emanuele Anastasia85′
79′ Davide Di Francesco
Emiliano Pattarello85′
57′ Ador Gjuci
Gianmarco Piccioni

Zawodnicy Almy Juventus otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna ASD Arzignano Valchiampo w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

10 listopada zespół ASD Arzignano Valchiampo zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Carpi FC 1909. Tego samego dnia Modena FC będzie gościć jedenastkę Almy Juventus.