Liga włoska - 13. kolejka Serie C: AC Renate - Robur Siena Srl 0-0

3 listopada na Stadio Città di Meda w Medzie odbyło się spotkanie 13. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami AC Renate i Robur Siena. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 300 widzów.

3 listopada  na Stadio Città di Meda w Medzie odbyło się spotkanie  13. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami AC Renate  i Robur Siena. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 300 widzów.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka AC Renate wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie za Elvisa Kabashiego wszedł Alessio Militari. W 65. minucie w jedenastce AC Renate doszło do zmiany. Vincenzo Plescia wszedł za Francesca Galuppiniego.

W tej samej minucie trener AC Renate postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Carmine De Sena, a murawę opuścił Piergiuseppe Maritato. W 73. minucie boisko opuścili zawodnicy gospodarzy: Dario Teso, Paolo Grbac, a na ich miejsce weszli Rayyan Baniya, Armand Rada. Niedługo później trener Robur Siena postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 84. minucie zastąpił zmęczonego Marca Guidonego. Na boisko wszedł Alessandro Polidori, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie w zespole Robur Siena doszło do zmiany. Raffaele Ortolini wszedł za Alessandra Cesariniego.

Piłkarze AC Renate obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast zespół Robur Siena w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.

10 listopada drużyna AC Renate zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Calcio Lecco 1912. Tego samego dnia ASDC Gozzano zagra z jedenastką Robur Siena na jej terenie.