Liga włoska - 12. kolejka Serie C: Viterbese Castrense - Sicula Leonzio 2-0 (1-0)

W spotkaniu 12. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 27 października, drużyna Viterbese Castrense wygrała z Sicula Leonzio 2-0 (1-0). Mecz na Stadio Enrico Rocchi w Viterbo obejrzało 1 250 widzów.

12. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-27 15:00 | Stadion: Stadio Enrico Rocchi | Widzów: 1250 | Arbiter: E. Feliciani
ADC Viterbese Castrense
ASD Sicula Leonzio
2
0
M. Volpe 27'
Mamadou Tounkara 48'

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Viterbese Castrense w 27. minucie spotkania, gdy Michele Volpe zdobył pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Viterbese Castrense.

Drugą połowę zespół Sicula Leonzio rozpoczął w zmienionym składzie, za Giuseppe Sicurellę wszedł Facundo Lescano.

Drużyna Sicula Leonzio ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gospodarzy, strzelając kolejnego gola. W pierwszych minutach drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Mamadou Tounkara. To już siódme trafienie tego zawodnika w sezonie.

W 60. minucie za Tina Parisiego wszedł Giuseppe Maimone. W tej samej minucie trener Sicula Leonzio postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Vincenzo Vitale, a murawę opuścił Paolo Grillo. Między 63. a 78. minutą, boisko opuścili zawodnicy Viterbese Castrense: Nicholas Bensaja, Michele Volpe, Mattia Zanoli, Simone Palermo, na ich miejsce weszli: Prince Besea, Antonini Czulina, Edoardo Bianchi, Stefano Antezza. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Andrei De Rossiego, Gianluki Esposita zajęli: Devis Talarico, Linas Mėgelaitis.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-0.

Andrea Petta
78′ Mattia Zanoli
Sergio Sabatino
63′ Nicholas Bensaja
Christian Nicolás Sosa De Luca
Andrea Errico
Gianluca Esposito75′
78′ Simone Palermo
Paolo Grillo60′
Davide Sibilia
Marco Palermo
 48′ Mamadou Tounkara
Giuseppe Sicurella46′
 27′ 67′ Michele Volpe
Filippo Maria Scardina
Massimiliano Maraolo
Francesco Governali
78′ Edoardo Bianchi
Manuel Ferrini
Alessio Milillo
Shaqir Tafa
Ludovico Ricci
Devis Talarico66′
78′ Stefano Antezza
Giuseppe Maimone60′
63′ Prince Emmanuel Doudu Besea
Linas Mėgelaitis75′
67′ Antonini Czulina