Liga włoska - 12. kolejka Serie C: Vis Pesaro - AS Gubbio 1910 0-1 (0-0)

W spotkaniu 12. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 27 października, zespół Visa przegrał z AS Gubbio 0-1 (0-0). Mecz na Stadio Tonino Benelli w Pesaro obejrzało 1 407 widzów.

12. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-27 17:30 | Stadion: Stadio Tonino Benelli | Widzów: 1407 | Arbiter: E. Cavaliere
Vis Pesaro
AS Gubbio 1910
0
1
L. Sorrentino 56'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół AS Gubbio wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie za Alessandra Tasciniego wszedł Davide Voltan.

Jedyną bramkę meczu dla AS Gubbio zdobył Lorenzo Sorrentino w 56. minucie. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Visa doszło do zmiany. Francesco Grandolfo wszedł za Tomáša Malca.

W tej samej minucie trener AS Gubbio postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Lorenza Sorrentina. Na boisko wszedł Juan Gómez, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 78. minucie Jacopo Manconi został zmieniony przez Marca Melego, a za Alessandra Sbaffa wszedł na boisko Luca Ricci, co miało wzmocnić jedenastkę AS Gubbio. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Flavia Lazzariego na Giorgia Gianolę.

Enrico Zanoni
88′ Flavio Lazzari
Erald Lakti
Alex Misin
Nicola Malaccari
Antonio Di Nardo
Alessandro Sbaffo88′
65′ Tomáš Malec
Jacopo Manconi78′
55′ Alessandro Tascini
Lorenzo Sorrentino  56′ 65′
Adnan Golubović
Alessandro Zanellati
Axel Campeol
Marco Maini
88′ Giorgio Gianola
Juan Ignacio Gómez Taleb65′
65′ Francesco Grandolfo
Marco Meli78′
Orazio Pannitteri
Camillo Tavernelli
55′ Davide Voltan

Piłkarze Visa dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy pięć.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę drużyna Visa rozegra kolejny mecz na wyjeździe. Jej rywalem będzie AC Rimini. Natomiast w niedzielę Modena FC zagra z jedenastką AS Gubbio na jej terenie.