Liga włoska - 12. kolejka Serie C: USD Cavese 1919 - FC Rieti 0-2 (0-1)

W pojedynku 12. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 27 października, zespół USD Cavese przegrał z FC Rieti 0-2 (0-1). Mecz na Stadio Comunale Romeo Menti w Castellammare di Stabii obejrzało 1 700 widzów.

12. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-27 20:45 | Stadion: Stadio Comunale Romeo Menti | Widzów: 1700 | Arbiter: M. Delrio
USD Cavese 1919
FC Rieti
0
2
A. De Paoli 16'
A. Aquilanti 51'

Niedługo po rozpoczęciu meczu Andrea De Paoli wywołał eksplozję radości wśród kibiców FC Rieti , zdobywając bramkę w 16. minucie starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu FC Rieti.

Na drugą połowę drużyna USD Cavese wyszła w zmienionym składzie, za Claudia Galfana, Antonia Materę, Salvatore Sandomenica weszli Christian Nunziante, Miguel Ángel, Andrea Russotto.

Zespół USD Cavese ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna FC Rieti, strzelając kolejnego gola. W 51. minucie wynik ustalił Antonio Aquilanti.

W 59. minucie za Andreę De Paolego wszedł Leo Beleck. W 82. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Giuseppe Palma osłabiając zespół FC Rieti. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-2.

Stefano Addario
46′ Claudio Galfano
Andrea Zanchi84′
68′ Marco Castagna
Andrea De Paoli  16′ 59′
46′ Antonio Matera
Giuseppe Palma82′
70′ Badr Eddin El Ouazni
Enrico Zampa
46′ Salvatore Sandomenico
Leo Beleck59′
46′ Christian Nunziante
Pasquale De Sarlo
46′ Andrea Russotto
Agostino Del Regno
46′ Miguel Ángel Sainz Maza López

68′ Domenico Germinale

70′ Massimo Goh N'cede

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę i jedną czerwoną piłkarzom FC Rieti, natomiast zawodnikom USD Cavese przyznał trzy żółte.

Zespół USD Cavese w drugiej połowie dokonał pięciu zmian. Natomiast drużyna FC Rieti w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą niedzielę zespół FC Rieti będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Virtus Francavilla. Tego samego dnia ASD Sicula Leonzio będzie rywalem drużyny USD Cavese w meczu, który odbędzie się w Lentiniem.