Liga włoska - 12. kolejka Serie C: Calcio Catania - SSC Bari 0-0

27 października na Stadio Angelo Massimino odbył się pojedynek 12. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Cataniej i FC Bari. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 7 807 widzów.

12. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-27 15:00 | Stadion: Stadio Angelo Massimino | Widzów: 7807 | Arbiter: M. Marchetti
Calcio Catania
SSC Bari
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 meczów jedenastka FC Bari wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

W 15. minucie Manuel Scavone został zastąpiony przez Michaela Folorunshę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Cataniej doszło do zmiany. Giuseppe Rizzo wszedł za Jacopa Dall'Oglia. Trener Cataniej postanowił zagrać agresywniej. W 70. minucie zmienił pomocnika Francesca Lodiego i na pole gry wprowadził napastnika Maksa Barišiča. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

W 73. minucie w drużynie FC Bari doszło do zmiany. Roberto Floriano wszedł za Filippa Costę. W tej samej minucie trener FC Bari postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Franco Ferrari, a murawę opuścił Mirco Antenucci. W 81. minucie Giovanni Pinto został zmieniony przez Giovanniego Marchesego, co miało wzmocnić zespół Cataniej. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Theophilusa Awuę na Giovanniego Terraniego oraz Simone Simeriego na Samuele Neglię.

Alessio Sabbione
70′ Jacopo Dall'Oglio
Theophilus Awua90′
70′ Francesco Lodi
Manuel Scavone15′
Andrea Mazzarani
Andrea Schiavone
81′ Giovanni Pinto
Mirco Antenucci73′
Matteo Di Piazza
Simone Simeri90′
Miguel Angel Martinez
Luca Liso
81′ Giovanni Marchese
Francesco Corsinelli
70′ Giuseppe Rizzo
Michael Ijemuan Folorunsho15′
70′ Maks Barišič