Liga włoska - 11. kolejka Serie C: Virtus Francavilla - Teramo Calcio 0-2 (0-1)

23 października na Stadio Giovanni Paolo II we Francavilli Fontanej odbyło się spotkanie 11. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Virtusu Francavilla i Teramo Calcio. Starcie zakończyło się zwycięstwem Teramo Calcio 2-0. Mecz obejrzało 1 069 widzów.

11. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-23 15:00 | Stadion: Stadio Giovanni Paolo II | Widzów: 1069 | Arbiter: F. Cosso
Virtus Francavilla
Teramo Calcio
0
2
R. Martignago 21'
F. Bombagi 90'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Teramo Calcio w 21. minucie spotkania, gdy Riccardo Martignago zdobył z karnego pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Teramo Calcio.

Na drugą połowę jedenastka Teramo Calcio wyszła w zmienionym składzie, za Pietra Cianciego wszedł Simone Magnaghi. W 56. minucie Leonardo Di Cosmo został zastąpiony przez Dennego Gigliottiego.

Po godzinie gry w drużynie Teramo Calcio doszło do zmiany. Carlo Ilari wszedł za Riccarda Martignaga. Chwilę później trener Teramo Calcio postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Andreę Arrigoniego. Na boisko wszedł Federico Viero, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Po chwili trener Virtusu Francavilla postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 70. minucie na plac gry wszedł Federico Mastropietro, a murawę opuścił Francesco Puntoriere.

Zespół gospodarzy ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Teramo Calcio, strzelając kolejnego gola. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Francesco Bombagi.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2.

Matteo Piacentini
85′ Leonardo Nunzella
Alberto Tentardini70′
70′ Andrea Bovo
Andrea Arrigoni Marocco64′
56′ Leonardo Di Cosmo
Pedro Miguel Costa Ferreira64′
Federico Zenuni
Simone Santoro
Leonardo Perez
Pietro Cianci46′
70′ Francesco Puntoriere
Tommaso Cancellotti70′
56′ Denny Gigliotti
Francesco Bombagi64′  90′
85′ Marco Marozzi
Carlo Ilari60′
70′ Federico Mastropietro
Richard Lásik
Antonio Miccoli
Simone Minelli
70′ Alain-Pierre Baclet
Domenico Mungo

Federico Viero64′

Daniel Birligea

Simone Magnaghi46′

Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast drużyna Teramo Calcio w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Teramo Calcio będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie Casertana FC. Tego samego dnia AS Bisceglie 1913 Don Uva APD będzie gościć jedenastkę Virtusu Francavilla.