Liga włoska - 11. kolejka Serie C: SS Monza 1912 - ASDC Gozzano 1-0 (0-0)

W starciu 11. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 23 października, zespół SS Monza wygrał z Gozzano 1-0 (0-0). Mecz na Stadio Comunale Brianteo obejrzało 2 907 widzów.

M. Armellino 75'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę zespół Gozzano wyszedł w zmienionym składzie, za Giacoma Tomasellego wszedł Giulio Fasolo. W 59. minucie w jedenastce Gozzano doszło do zmiany. Nicolò Palazzolo wszedł za Marca Spinę.

W 61. minucie Andrea Palazzi został zmieniony przez Marca Armellina. Między 61. a 75. minutą, boisko opuścili piłkarze SS Monza : Ettore Marchi, Franco Lepore, Nicola Mosti, na ich miejsce weszli: Andrea Brighenti, Armando Anastasio, Simone Iocolano. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Diego Rollego, Mattii Tumminellego, Nicola Tordiniego zajęli: Riccardo Vono, Francesco Rizzo, Raul Zucchetti.

Jedynego gola meczu strzelił Marco Armellino dla drużyny SS Monza. Bramka padła w tej samej minucie. W 89. minucie w zespole SS Monza doszło do zmiany. Giorgio Galli wszedł za Andreę D'Errica.

Gian Marco Crespi
69′ Franco Lepore
Mattia Tumminelli75′
89′ Andrea D'Errico
Maximiliano Achille Uggè
Marco Ezio Fossati
Roberto Guitto
69′ Nicola Mosti
Diego Martín Rolle66′
61′ Andrea Palazzi
Francesco Fedato
Mattia Finotto
Marco Spina59′
61′ Ettore Marchi
Giacomo Tomaselli46′
Federico Del Frate
Gianmarco Fiory
Daniele Sommariva
Matteo Di Giovanni
69′ Armando Anastasio
Nicolò Palazzolo59′
61′  75′ Marco Armellino
Alessio Salvestroni
Alessandro Di Munno
Riccardo Secondo
89′ Giorgio Galli
Riccardo Vono66′
69′ Simone Iocolano
Giovanni Bruzzaniti
61′ Andrea Brighenti
Adin Budkva
Cosimo Chiricò
Giulio Fasolo46′

Zawodnicy SS Monza dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę drużyna SS Monza zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie AC Renate. Natomiast w niedzielę US Pontedera 1912 zagra z jedenastką Gozzano na jej terenie.