Liga włoska - 11. kolejka Serie C: Olbia Calcio - UC AlbinoLeffe 1-1 (1-0)

23 października na Stadio Bruno Nespoli odbył się pojedynek 11. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Olbii Calcio i UC AlbionoLeffe. Mecz zakończył się remisem 1-1. Spotkanie obejrzało 757 widzów.

11. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-23 15:00 | Stadion: Stadio Bruno Nespoli | Widzów: 757 | Arbiter: M. Emmanuele
Olbia Calcio
UC AlbinoLeffe
1
1
R. Doratiotto 36'
F. Gelli 64'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

W 33. minucie Nicholas Pennington został zastąpiony przez Nunzia Lellę.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Olbii Calcio w 36. minucie spotkania, gdy Riccardo Doratiotto strzelił pierwszego gola. To pierwsza bramka tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Olbii Calcio.

Trener UC AlbionoLeffe postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 56. minucie na plac gry wszedł Daniel Kouko, a murawę opuścił Mario Ravasio.

Wysiłki podejmowane przez drużynę UC AlbionoLeffe w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 64. minucie Francesco Gelli wyrównał wynik meczu.

W 78. minucie boisko opuścili zawodnicy UC AlbionoLeffe: Juri Gonzi, Luca Petrungaro, a na ich miejsce weszli Marco Nichetti, Luca Ruffini. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry czerwoną kartkę obejrzał Andrea Vallocchia, tym samym drużyna gospodarzy musiała końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik. Minutę później w zespole UC AlbionoLeffe doszło do zmiany. Alessandro Quaini wszedł za Carmine Giorgionego.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Fabio Gavazzi
60′ Francesco Pisano
Carmine Giorgione90′
33′ Nicholas Pennington
Marco Emilio Nichetti78′
90′ Andrea Vallocchia
Luca Ruffini78′
 36′ 60′ Riccardo Doratiotto
Alessandro Galeandro56′
60′ Giacomo Parigi
Davide Mondonico
33′ Nunzio Lella
Alessio Rasi
60′ Andrea Mastino
Luca Petrungaro78′
60′ Luca Manca
Alessandro Quaini90′
Alessio Miceli
Sasha Cori56′
60′ Roberto Ogunseye
Daniel Kouko56′
Francesco Verde
Giuseppe Sibilli

Piłkarze gospodarzy obejrzeli w meczu trzy żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Drużyna gospodarzy wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół UC AlbionoLeffe w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.

Już w najbliższą niedzielę drużyna Olbii Calcio będzie miała szansę na kolejne punkty grając w Grosseto. Jej przeciwnikiem będzie US Pianese ASD. Tego samego dnia US Alessandria Calcio 1912 zagra z zespołem UC AlbionoLeffe na jego terenie.