Liga włoska - 11. kolejka Serie C: ASD Arzignano Valchiampo - Vicenza Calcio 0-1 (0-1)

23 października na Stadio Romeo Menti w Vicenzy odbyło się starcie 11. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami ASD Arzignano Valchiampo i Vicenzy Calcio. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Vicenzy Calcio 1-0. Pojedynek obejrzało 6 000 widzów.

11. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-23 20:45 | Stadion: Stadio Romeo Menti | Widzów: 6000 | Arbiter: L. Carella
ASD Arzignano Valchiampo
LR Vicenza Virtus
0
1
A. Cinelli 21'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Vicenzy Calcio.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Vicenzy Calcio w 21. minucie spotkania, gdy Antonio Cinelli zdobył pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Vicenzy Calcio.

W 56. minucie Stefano Giacomelli zastąpił Jariego Vandeputtego. Między 56. a 66. minutą, boisko opuścili zawodnicy ASD Arzignano Valchiampo: Paolo Valagussa, Davide Cais, na ich miejsce weszli: Davide Balestrero, Emiliano Pattarello. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Alessandra Marotty, Federica Scoppy zajęli: Rachid Arma, Simone Pontisso.

A kibice ASD Arzignano Valchiampo nie mogli już doczekać się wprowadzenia Marca Hoxhę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Vincenzo Ferrara. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Vicenzy Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 90. minucie na plac gry wszedł Andrea Saraniti, a murawę opuścił Simone Guerra. W tej samej minucie w jedenastce Vicenzy Calcio doszło do zmiany. Leonardo Zarpellon wszedł za Lorisa Zontę.

Antonio Cinelli  21′
84′ Gabriele Perretta
Federico Matías Scoppa66′
60′ Paolo Valagussa
Loris Zonta90′
60′ Davide Cais
Stefano Giacomelli56′
84′ Vincenzo Ferrara
Simone Guerra90′
88′ Daniele Rocco
Nicola Bizzotto
88′ Danilo Pasqualoni
Emanuele Padella
Manuel Antoniazzi
Simone Emmanuello
60′ Davide Balestrero
Simone Pontisso66′
84′ Marco Hoxha
Luca Rigoni
Federico Russo
Jari Vandeputte56′
84′ Emanuele Anastasia
Leonardo Zarpellon90′
60′ Emiliano Pattarello
Rachid Arma56′

Andrea Saraniti90′

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników w drugiej połowie.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Vicenzy Calcio będzie miała szansę na kolejne punkty grając w Sanie Benedetto del Tronto. Jej rywalem będzie SS Sambenedettese Calcio. Tego samego dnia AC Feralpi Salo zagra z drużyną ASD Arzignano Valchiampo na jej terenie.